Byla masová vražda v rakouském Grazu činem pomateného člověka nebo se jedná o džihádistický útok bosenského muslima?

25.06.2015 14:58

Zamlčují rakouské úřady úmyslně skutečný motiv masové vraždy v Štyrském Hradci? Objevuji se svědectví, že vrah mohl být motivován ve svém vraždění výzvou Islámského státu, který vyzval muslimy k útokům na obyvatele Evropy. 

Německý web pi-news.net upozornil na informace, které se objevily v rakouských mediích, že muslimský vrah bosenského původu měl dlouhodobě projevovat snahu vnutit ortodoxní islám své rodině a byl to i důvod jeho rozporu s jeho ženou, která si islámskou ortodoxií nechtěla nechat vnutit.

Vrah například nutil svou ženu k nošení islámského zahalení hlavy apod. Rakouské úřady a media se snaží tvrdit, že muž byl v pomatení mysli, dočasném amoku a byl psychicky labilní. Jak se ovšem ukazuje, byl muslimský vrah spíše motivován islámskou nenávisti, když k němu docházelo k postupné islámské radikalizaci a snaze praktikovat ortodoxní islám.

Bojí se snad rakouské úřady a multikulturní politici, že přiznat skutečný motiv muslimského vraha by jen zesílilo odpor Rakušanů k islámu a přistěhovalectví muslimů? Boji se snad posílení vlivu politiků odmítající islamizaci oproti politikům, z levice i pravice, propagující multikulturalismus a vlastně i islamizaci? 

V rakouských mediích se objevila i informace, že muslimský vrah se cítil být „náboženský pronásledován“ a proto asi také úmyslně najel s automobilem do skupiny Rakušanů. Je to klasická ukázka myšlení vyznavačů ortodoxního islámu, kteří všechny okolo obviňují z nepřátelství k islámu a ospravedlňuji tak své vlastí agresivní chování. Velice dobře to popsal Alí Síná v knize Jak porozumět Mohamedovi a muslimům (ukázka z textu zde).

S tím jak se budování multikulturní společnosti dostává do své rozvinuté fáze, padá na její oltář víc a víc obětí.  V dnešní době jsme svědky, jak se nám před očima mění “krásný” multikulturní sen v “krásnou” noční můru. Začíná být nabíledni, že moderní vyspělá multikulturní společnost má jeden háček – nedá se v ní žít, a to nejen tradiční evropské hodnoty, ale namnoze pohříchu doslova i holý život. Nechá se snad i společnost ztumpachovělá hověním si v blahobytu jako žába v teplé vodě, úplně uvařit? A další kritiky už ani není potřeba, neboť se začínají sami multikulturalisti vařit ve vlastní šťávě.
 
Tyto pochybnosti se znovu vkrádají na mysl po sobotním amoku bosenského muslima Rizvanoviće v rakouském Grazu (Štýrském Hradci), který  poté co ho údajně kvůli bití manželky policie vykázala z bytu, teréňákem skolil na 34 nic netušících lidí. U dvou obětí nelenil vyskočit z auta a zasadit jim rány nožem. I sám primátor Grazu Nagl unikl hororu jen o vlásek.
Předseda nejdůvěryhodnější strany v očích rakouských voličů – Svobodných (FPÖ), Heinz-Christian Strache, narozdíl od policie, která z útočníka udělala oběť duševní nemoci, nevyloučil klasický náboženský (džihádistický) motiv masakru.
 

Diskusní téma: Byla masová vražda v rakouském Grazu činem pomateného člověka nebo se jedná o džihádistický útok bosenského muslima?

Datum: 25.06.2015

Vložil: Quintus

Titulek: Opatření v souladu s právem a dobrými mravy

Stačí, když imigrantům dá pobyt jiná země EU, a oni už k nám mohou i bez kvót. A stačí, když jeden z rodiny tu získá například živnostenský list, a má nárok na pobyt a následně na pobyt pro celou rodinu. Včetně pozdějších nároků na sociální dávky pro celou rodinu. Řešení je jediné – žádní imigranti v celé EU, tedy nulová tolerance, nebo obnovení národních hranic a také konec udělování živností cizincům ze třetích zemí mimo EU

Přidat nový příspěvek