Budete v šoku. Dobře poslouchejte a sdílejte všem vašim přátelům, z médií se to nedozvíte.

23.09.2015 20:46

Budete v šoku. Dobře poslouchejte a sdílejte všem vašim přátelům, jelikož to se z médií nedozvíte. Přijímání nelegálních imigrantů bude stát Českou republiku náklady zatím až 9 miliard korun a to vše na úkor našich vlastních potřebných českých občanů. Podle rozhodnutí Evropské unie má totiž Česká republika přijmout kolem 7,5 tisíce nelegálních imigrantů. A tato částka 9 miliard korun jsou odhadované náklady spojené s přesídlením a následnou procedurou spojenou s přijetím v ČR. Jeden imigrant vyjde českou státní kasu až na dva milióny korun za rok, záleží na případu. A k tomu připočítejte zvýšenou kriminalitu, sociální pnutí, nedostatek peněz pro naše vlastní potřebné občany a další problémy.

A já znovu a znovu již minimálně dva roky upozorňuji na hrozbu vlny imigrantů a žádám jako jediný v Parlamentu spolu s naším hnutím Svoboda a přímá demokracie (SPD) nulovou toleranci ilegální imigrace. Je to začátek konce Evropy tak jak ji známe a naše neschopná a nerozhodná vláda ČSSD, hnutí ANO a KDU-ČSL nic zásadního nedělá, aby tomu čelila.

Navíc, vláda minulý týden ve Sněmovně zamítla návrh našeho hnutí SPD na referendum o vystoupení z Evropské unie a o přijímání nelegálních imigrantů, zamítli i náš návrh zákona na postavení islámského práva šaría a džihád mimo zákon a dlouhodobě odmítají i naši výzvu na obnovení kontrol na naší státní hranici, abychom zabránili nezákonnému překračování naší státní hranice nezvanými vetřelci.

Ostatní politici a média po celá ta léta problém hrozící vlny imigrace odmítali vidět a z lidí, kteří na hrozby poukázali, jako jsem já, dělali rasisty a xenofoby. Poté, co začala migrace letos narůstat, tak česká vláda místo tlaku na ochranu hranic Unie zaúkolovala prostřednictvím vládních europoslanců Evropskou komisi, aby vypracovala kvóty pro imigraci, které teď pokrytecky odmítá. A jen připomínám, že čeští vládní europoslanci pro kvóty letos v dubnu v Evropském parlamentu hlasovali a pro kvóty naposledy na vládě hlasoval i ministr spravedlnosti Robert Pelikán z hnutí ANO. Zcela proti vůli drtivé většiny občanů naší republiky.

Česká vláda ČSSD, hnutí ANO a KDU-ČSL se také rozhodla do uprchlíků investovat řádově miliardy korun a všichni víme, že tyto peníze jsou vyhozené oknem, protože řešení nepřináší.

 

Zdroj
 

Diskusní téma: Budete v šoku. Dobře poslouchejte a sdílejte všem vašim přátelům, z médií se to nedozvíte.

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek