Britská novinářka Katie Hopkins byla zadržena na letišti v Jižní Africe a jihoafrické úřady ji viní z šíření rasové nenávisti. V Jižní Africe pracovala na dokumentu o vyvražďování bílých farmářů ozbrojenými černošskými gangy.

01.03.2018 19:56
@KTHopkins
 

Britská novinářka Katie Hopkins byla zadržena na letišti v Jižní Africe a byl jí zadržen pas a jihoafrické úřady ji viní z šíření rasové nenávisti.

Katie Hopkins, která je novinářka, v Jižní Africe pracovala na dokumentu o vyvražďování bílých farmářů ozbrojenými černošskými gangy. Část dokumentu, ve kterém zpovídá rodiny obětí je k vidění zde: hopkinsworld.com/katie-hopkins-in-south-africa-farmers-son-traumatized-by-deadly-attack/

 
 

Hopkins v krátkém videu, které nahrála na Twitter, říká:

“Na pasové kontrole jsem procházela bezpečnostní kontrolou a byla jsem zadržena, můj pas byl označen, že zde v Jižní Africe šířím rasovou nenávist.

“Nejsem si jistá, co se stane, vzali mi pas a nevypadá to, že stihnu tento let a opustím zemi.” A dodala:

“Obdivuhodná koordinace bezpečnostních složek v zemi, kde policie nereaguje na vraždy bílých farmářů, protože má pauzu na oběd.”

 

Aktualizace:

Katie Hopkins bylo dovoleno ze země odletět. Do rukou se jí dostala komunikace jihoafrického ministerstva vnitra požadující její umístění na seznam nežádoucích osob.

@KTHopkins

 

Zdroj

 

Q.S.

Tak jsme definitivně došli k bodu, kdy psát a říkat pravdu je nenávist....  Rasismus vůči bílým není postihován, odsuzován a je ignorován. Není to podivné? O čem to svědčí?

Slyšeli jste nějaké známé lidskoprávní organizace upozorňovat na genocidu bílých farmářů v Jihoafrické republice? Od chvíle, kdy za oslavné podpory západních politiků, akademiků a mediálně-kulturních kruhů Nelson Mandela a  Africký národní kongres (ANC) převzal kontrolu nad JAR, bylo zavražděno více než 70,000 bělochů a bezpočet dalších oloupeno, znásilněno a mučeno.

Dr. Gregory Stanton ve zprávě organizace Genocide Watch uvádí, že útoky na bílé lidi jsou vedeny "velmi násilným způsobem za použití nesmyslně krutých metod, mučení a vždy byly doprovázeny znásilněním a ponížováním obětí".

Úryvek z dopisu jihoafrické novinářky Adriany Suijt, adresovaného Mezinárodnímu soudnímu tribunálu v Haagu.

".. farmáři jsou vraždeni v jejich domovech, jejich ženy jsou znásilňovány, zohavovány, zabíjeny ve velké míře.
Když děti bílých Afrikánců jedou na kole po ulici, tak jsou přejížděny auty, které řídí černoši .. Země je v problémech. Více jak třetina nejlépe kvalifikovaných Afrikánců už odešla ze země. Mladé rodiny, které už se nikdy nevrátí. ... "

 

Ze zhruba 50 milionů Jihoafričanů platí daně jen milionů šest. Bílých platičů daní je 3,9 milionu, černých pouze jeden milion!

 

Více informací zde:

zpravy.idnes.cz/jar-afrikanci-osada-orania-098-/zahranicni.aspx?c=A170202_110047_zahranicni_ert

www.tyden.cz/rubriky/zahranici/afrika/jar-szira-novy-rasismus-cerni-diskriminuji-a-vrazdi-bile_291163.html

www.info.cz/svet/jizni-afriku-ochromil-protest-bilych-farmaru-zeme-se-stale-nedokaze-vyporadat-s-rasovymi-problemy-18427.html

Diskusní téma: Britská novinářka Katie Hopkins byla zadržena na letišti v Jižní Africe a jihoafrické úřady ji viní z šíření rasové nenávisti. V Jižní Africe pracovala na dokumentu o vyvražďování bílých farmářů ozbrojenými černošskými gangy.

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek