Boj proti "xenofobii, rasismu" je motivován i finančně. O bojovníky proto nouze nebude.

24.08.2015 08:36

Vláda se rozhodla "zlomit xenofobií odpor" české veřejnosti proti masivnímu příchodu imigrantů z Asie a Afriky. Jednou z aktivit má být i kampaň "muslimský soused vám hlavu neuřízne" a povede ji jistý Tomáš Prouza. Tento člen ČSSD má na úřadu vlády nejasně znějící funkci státního tajemníka pro evropské záležitosti. Co to znamená, nevíme. Možná úkoluje českou vládu podle direktiv bruselských byrokratů a jejich pánů, kteří se rozhodli zrealizovat obrovský sociální experiment zničení původní evropské křesťanské kultury a postupného vyhlazení původního bílého obyvatelstva.

Proto nyní tento výtečník bude bojovat proti své vlastní zemi a jejím obyvatelům, kteří ho paradoxně živí a platí.

S přáteli jsme proto vznesli dotaz na úřad vlád ohledně platu tohoto výtečníka přišla nám odpověď.

Měsíčně si pan Prouza přijde na 72,450 Kč. K tomu obdržel pololetní odměny ve výši 130 000Kč. (loni bral odměny 260 000 Kč)! Jak vidno ono "xenofobií lámání" daňového poplatníka je velice dobře placené.. A takových Prouzů jsou dnes ve státní byrokracii a neziskovkách tisíce..

Jak se ukazuje již z dřívějška on ten boj proti "xenofobii, rasismu atd." je motivován asi i finančně.. Nebo se mýlím?

Na závěr dovolte otázku. Vážně chceme podobně nenažranou a nám nepřátelskou politickou mafii živit?! Přemýšlím, jak by se dala tahle otravná postdemokracie rychle ukončit a mám pocit, že "mírovými prostředky" to již asi nepůjde. Politická pravdoláskařská mafie totiž bude kontrolu nad společností spíš utužovat se všemi vnějšími projevy. Kriminalizace a dehonestace odpůrců "multikulturní společnosti" se tedy jistě bude stupňovat. Ostatně to již běžně vidíme dnes.. Na druhou stranu si říkám, že se takhle vládnoucí mafie havlistů neopírá o žádnou ozbrojenou moc a proto soudím, že je to obr na hliněných nohách. stačí do něj jen trochu strčit.

Zdroj

Diskusní téma: Boj proti "xenofobii, rasismu" je motivován i finančně. O bojovníky proto nouze nebude.

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek