Bílý dům se spojil se Saudskou Arábií, Katarem a Spojenými arabskými emiráty, aby projednal jejich případné zapojení v Sýrii.

19.04.2018 06:49

Jak uvádí americký deník The Wall Street Journal, Bílý dům se spojil se Saudskou Arábií, Katarem a Spojenými arabskými emiráty, aby projednal jejich případné zapojení v Sýrii. Tuto informaci potvrdil saudský ministr zahraničí Ádil ibn Ahmad ad- Džubajr.

Jednání ohledně zapojení arabských států v Sýrii vede nedávno jmenovaný Trumpův poradce pro národní bezpečnost John Bolton.

Oficiální vysvětlení zní, že vojska zmíněných států by měla napomoci ke stabilizaci země po porážce tzv. Islámského státu

Saudský ministr zahraničních věcí Džubajr k tomu uvedl, že Saudská Arábie je připravena, ochotna a schopna podpořit veškeré stabilizační kroky v Sýrii se Spojenými státy v čele.

Podotkl, že americký návrh „není nový“. „Vedeme rozhovory s USA, přičemž od počátku syrské krize jsme uvažovali o vyslání vojsk do Sýrie,“ dodal.

 

Zdroj

 

Q.S.

Wahábisté všech zemí spojte se...

Čirou náhodou jsou to země, z kterých měl vést plánovaný plynovod skrz Sýrii....

Diskusní téma: Bílý dům se spojil se Saudskou Arábií, Katarem a Spojenými arabskými emiráty, aby projednal jejich případné zapojení v Sýrii.

Datum: 19.04.2018

Vložil: slunko

Titulek: odpovědnost

Odpovědnost za vše minulé zůstává a zaplítání dalších prvků se snahou vše vyřešit po zlém s sebou nese také spoluodpovědnost.

Jestli si někdo myslí, že si polepší, je na omylu, odpovědnost za život zůstává - a patří i odpovědnost za kvalitu života - to, že někdo bídně živoří, ale žije, neznamená, že za tohle utrpení nikdo odpovědnost nenese, každé utrpení, každá nehoda nešťastného, každá sebevražda má nositele odpovědnosti. Třeba jim to taky jednou dojde, že to po zlém doopravdy už nepůjde.

Datum: 19.04.2018

Vložil: Martin Rubáš

Titulek: Šílené

Intervence USA v Sýrii pouze destabilizují region a podpoří ISIS a Al-Káidu. Bohužel. USA na blízkém východě jenom škodí. Svržení Assada bude vést pouze k nestabilitě.

https://www.epshark.cz/clanek/611/farage-svrhnuti-assada-v-syrii-muze-vest-k-chaosu-nestabilite-a-vzestupu-isis

Přidat nový příspěvek