Během jedné generace mohou muslimové představovat etnickou majoritu v Evropě. Takové počty sice budou dosaženy až za 20 let, ale zabránit tomu se dá pouze nyní, než vkročí na území EU.

20.10.2015 20:22

Server Infowars.com přinesl zajímavou informaci. Bývalý bezpečnostní expert NSA, John Schindler, odhalil informaci, podle které získal od nejmenovaného diplomata jedné členské země EU několik vyjádření na adresu amerického prezidenta Baracka Obamy. Podle diplomatova výroku si celá vláda jeho země myslí, že Obama není duševně v pořádku a že by měl být dovolán [1]. Diplomat se Schindlera vyptával i na možnosti a procedury odvolání amerického prezidenta, na proces tzv. impeachmentu.

Přestože Schindler neodhalil svůj zdroj, je celkem snadné si domyslet, o diplomata z které země šlo. Současná uprchlická krize, v jejímž středu stojí vláda Angely Merkelové a která plní příkazy ze zámoří, zvedá uvnitř německé diplomacie obrovské vlny. Vláda Merkelové nedělá německou politiku, ale americkou, resp. globalizačně-likvidační. Tato informace navíc ukazuje zajímavé souvislosti, které vyplývají z kontextu.

Obama-Hand-to-Ear.jpg
Barack Obama… „Slyším dobře, že mě chtějí odvolat?“

Diplomaté podle všeho velmi dobře vědí, kdo je zodpovědný za současnou uprchlickou krizi (USA) a vědí, kdo ovládá německou politiku bezbřehé imigrace. Snaha o odvolání Obamy ze strany evropské diplomacie je tak jasným signálem, že minimálně část německé a potažmo evropské diplomacie hledá kroky pro oslabení vlivu transatlantického křídla globálního prediktora, který je hlavním architektem uprchlické krize z Blízkého východu a Severní Afriky do Evropy.

Do 20 let hrozí islamizace Evropy?

Situace je zřejmě alarmující, protože do voleb prezidenta v USA zbývá už jenom 13 měsíců, ale pokud diplomaté v EU hledají cesty, jak stejně Obamu ještě odvolat do konce tak krátkého funkčního období, tak to znamená, že situace je mimořádně závažná. Je mnohem horší, než jak nám ukazují média. Islamizace Evropy je totiž jednosměrný proces. A pokud opravdu nedojde k eliminaci migrace z arabských zemí, může se do Evropy do konce roku 2016 dostat až 20 milionů běženců, kteří si pozvou v následujících letech své velké rodiny (vynásobte číslo 5x až 10x) a do 20 let založí děti imigrantů své rodiny.

Během jedné generace tak můžou muslimové představovat etnickou majoritu v Evropě. Takové počty sice budou dosaženy až za 20 let, ale zabránit tomu se dá pouze nyní, než vkročí na území EU. A na toto zabránění je strašně málo času, de facto jen do jara příštího roku. Američtí globalisté vidí ve zchudlé EU nový obrovský odbytový trh, včetně amerických GMO potravin a krmiv a v neposlední řadě levnou výrobnu a montovnu, protože globalisté hledí do budoucna a vidí, že současná orientace na Čínu, kdy veškeré zboží v amerických obchodech má značku Made in China, nemusí trvat věčně, zejména tehdy, pokud dojde k vypuknutí válečného konfliktu s Čínou v oblasti Jihočínského moře. Ze dne na den by Čína uvalilo embargo na vývoz své produkce do USA.

xj541fffbe-1050x755.png
Kurdistán jako klíčová pojistka pro přežití amerického petrodolaru

Nová Evropa a nový Euročlověk, o kterém básní předseda Evropské komise Jean-Claude Juncker, bude náhradou za Čínu. Smlouva TTIP zajistí volný obchod mezi EU a USA. Zatímco dnes platí Američané Číně za jejich zboží natisknutými dolary, aby Čína za ně mohla nakoupit ropu do Arabů, za nějaký čas budou stejně tak Američané platit natisknutými dolary Evropanům za jejich vyrobené zboží, aby si Evropa mohla nakoupit ropu a plyn od Íránu (protože Rusko bude izolované). Co je totiž důležité, Írán se nebude bránit prodávat svoji ropu za americký dolar, protože technologie, které po odstranění embarga bude potřebovat, musí nakoupit opět za americké dolary. Protože ropa z Íránu bude proudit přes Kurdistán a pokud Írán bude chtít používat americkou infrastrukturu a ochranu ropovodů v Kurdistánu, bude muset prodávat ropu za dolar, nikoliv ze EURo.

Kurdistán je poslední nadějí na záchranu petrodolaru
62732Image1.jpg
Kurdská a americká vlajka na území severního Iráku

Přesměrování spotřeby ropy a plynu v EU z Ruska na Írán tak bude největší geopolitickou změnou za posledních 50 let. To však nelze realizovat bez vzniku Kurdistánu, bez rozvrácení Blízkého Východu, bez destabilizace regionu a především, bez porážky Bašára Assada. Rusko tak hraje v Sýrii velkou hru proti transatlantickému křídlu GP, protože pokud Rusko uspěje, plán na vytvoření evropské závislosti na americkém dolaru a íránské ropě tak definitivně skončí.

Diplomaté v EU tak vidí současné dny a měsíce jako klíčové. Odvolání Obamy by pomohlo oslabit transatlantické globalizační křídlo, protože impeachment Obamy by obrátil pozornost globálních elit dovnitř USA, čímž by vznikl prostor pro rychlé vyřešení migrační krize v EU a pro osvobození od globalizační politiky, alespoň na několik měsíců. Jestli má však odvolání Obamy šanci na úspěch, o tom docela pochybuji. Obama, jako kandidát NWO, je odvolatelný pouze elitami a ty už 13 měsíců do nových voleb nebudou měnit dostihového koně za jiného.

Zdroj

Diskusní téma: Během jedné generace mohou muslimové představovat etnickou majoritu v Evropě. Takové počty sice budou dosaženy až za 20 let, ale zabránit tomu se dá pouze nyní, než vkročí na území EU.

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek