Babiš: Výzva, a taky prosba, aby novináři a politici nelhali o mém soudním sporu o obvinění ze spolupráce z StB.

22.02.2018 14:14

 

Zdroj

 

Q.S.

Zvláštní, že 30 let po STB převratu, kdy se v řízení tohoto státu vystřídala řada agentů a spolupracovníků a někteří nás stále masírují skrz média, se řeší nějaký Babiš...

Tento stát neměl nikdy tolik bojovníků proti minulému režimu, jako jich má dnes. Z toho půlka ho vůbec nezažila a druhá polovina zahodila svazácké a stranické knížky a rozlezla se do všech stran zleva doprava. Ostatně,  dnes je pravo a levo jen simulákrum při dělbě o moc a penězovody. Výsledek je plus minus stejný. Zkorumpovaná "elita" poslušných lokajů a lokajíčků korporátního fašismu. 

Ale tak to už v protektorátech chodí.

Diskusní téma: Babiš: Výzva, a taky prosba, aby novináři a politici nelhali o mém soudním sporu o obvinění ze spolupráce z StB.

Datum: 23.02.2018

Vložil: slunko

Titulek: Pravda?

Tohle upištěné cosi mě má přesvědčit? To se jako mafiánem stal až na stará kolena? Pche.

Dokud se politici nezačnou zastávat národa a obyčejných lidí, nikdo se jich nezastane - můžou se vesele požírat navzájem.

Možná ho lidi budou volit, ale zastávat se ho a věřit mu nebudou. Dokud se o ně nezačne starat a ne jen o svoji moc - dokud se nezačne starat o kvalitu života pracujících, kteří velkou část společnosti živí za mizernou mzdu, dokud jim nepřestane likvidovat zdraví GMO a dalšími výdobytky chemického průmyslu v potravinách, dokud - kdo ví co ještě. Dokud neudělá něco z peněžními toky tak účinně " odvodňující" tuto zemi... Tahle země mu dokáže poskytnout dostatek moci, slávy a podpory, ale jen když se o tuto zemi začne starat.

Přidat nový příspěvek