Antiislámská opozice jako Blok proti islámu a skupina kolem T. Okamury by měla jasně deklarovat, že podobný akt bude považovat za vlastizradu a po převzetí moci všechny ty, kteří příchod imigrantů umožnili, potrestá.

21.09.2015 11:07

Tento týden se bude rozhodovat o dlouhodobé budoucnosti naší země. Vše nasvědčuje tomu, že česká vláda a tzv. "parlamentní oposice" jsou připraveni plně vyhovět požadavkům EU byrokratů a jejich šéfů a postupně přeměnit českou republiku na odbočku multikulturního evropského chalífátu. Trapné lavírování členů vlády za ČSSD a ANO, či otevřená podpora islamizace ze strany vedení "lidovců" dávají tušit, že ona hra na "odmítání kvót" byla jen divadlo pro získání času. "Opoziční" TOP 09 je otevřeně promuslimská, stejně jako politicky korektní ODS. Politický establishment totiž od začátku přistěhovalecké sociální inženýrství podporoval a jen se dočasně zalekl mohutného odporu české veřejnosti.

Co to bude znamenat? V letošním roce k nám dorazí několik prvních tisícovek převážně mladých muslimů z Asie a Afriky. Jejich začlenění do české společnosti je vyloučeno. Stejně jako jejich zapojení do výrobního procesu. (Jak známo Arabové a černoši patří k nejlínějším obyvatelům naší planety a není divu, že jejich země vypadají tak, jak vypadají. Každý soudný cestovatel moje slova jistě potvrdí) Příští rok budou následovat další desetitisíce až sta tisíce muslimů. Následný teror české většinové společnosti ze strany přistěhovalců, nebílých menšin (bohužel Cikáni a Vietnamci se přidají k muslimům ve snaze ještě více drancovat naši zemi) a havlistické páté kolony bude již jen otázkou času. zcela nepochybně nás pak čeká chaos a s největší pravděpodobností i občanská válka s ní spojený rozvrat.

Přitom de jure ani de facto nemá nadnárodní byrokracie žádné nástroje, jak českou vládu k přijímání imigrantů donutit. I kdyby si EU summit odhlasoval cokoliv, má česká vláda možnost to prostě neudělat a není síla, která by jí donutila! Jak ale současný český politický establishment donutit ke změně postojů a obraně vlasti a národa? Tedy tomu, co je jejich povinností a za co je platíme? Jedině strachem! Antiislámská opozice jako Blok proti islámu a skupina kolem T. Okamury by měla jasně deklarovat, že podobný akt bude považovat za vlastizradu a po převzetí moci všechny ty, kteří příchod imigrantů umožnili, potrestá. A to nikoliv symbolicky, ale i trestem vězení a propadnutím všeho majetku. Vlastizrádní politici, stejně jako novináři, "umělci, manažeři nadnárodních korporací či " neziskovkáři" musí již teď jasně slyšet, že je za jejich hanebné jednání čeká trest. To aby se pak nemohli vymlouvat, že o ničem nevěděli! Stejně tak musí jasně zaznít, že po převzetí moc budou všichni imigranti okamžitě vyhoštěni do svých původních domovů! Najdou antiislamisté k podobnému gestu odvahu? Doufejme!, stojí za nimi 90 procent národa!

Zdroj

Diskusní téma: Antiislámská opozice jako Blok proti islámu a skupina kolem T. Okamury by měla jasně deklarovat, že podobný akt bude považovat za vlastizradu a po převzetí moci všechny ty, kteří příchod imigrantů umožnili, potrestá.

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek