Agentura Hate Free představila novou knížku: „Toto je Santa Claus A toto je manžel Santy Clause, pan Claus“...

15.12.2017 14:01

Jestli jste to doposud nevěděli, tak Santa Claus je ve skutečnosti homosexuál černé barvy pleti a má manžela Clause, který je běloch. Zatímco jeden rozváží dárky, druhý v tu chvíli odpočívá doma u krbu a popíjí kakao.

 

Kniha k dostání na Harpers Book...

 

Zdroj

 

Q.S.

Pokud jste již dostatečně zvrácení a zblblí, objednávejte...

Další zhovadilost pro milovníky moderních a inovativních cest do pekel. Už tu byla Sodoma a Gomora, Adamiti, Thugové, společné manželky a majetky v počátcích bolševismu, Lebensborn a dnes multikulturalismus, Barnevernet a inkluze. S trochou nadsázky by se dalo napsat, že všechny výše uvedené příklady byly vlastně první vlaštovky Globálního rozvojového vzdělávání, jímž nás hodlají vládci glóbu masírovat od narození až do hrobu.

Zvrácenost nemá hranic a má tendenci se exponenciálně šířit za aktivní asistence zvrhlíků z řad lidí.

"Bez lidí by to nešlo", pravil satan...

Diskusní téma: Agentura Hate Free představila novou knížku: „Toto je Santa Claus A toto je manžel Santy Clause, pan Claus“...

Datum: 15.12.2017

Vložil: A.

Titulek: dve muchy jednou ranou

"oni" to robia naschvál, baví ich to. Veď takými a podobnými zvrátenými "úletmi" získavajú dvojakí osoh, resp. vplyv na ľudí:

- tí dostatočne "zblbnutí sa toho chytia, páči sa im to,

- a ostatných aspoň pobúria, naštvú, a pod., čiže permanentne udržujú v stave negat. emócií, z ktorých ťažia pre seba, svoje zvrátené chúťky.

Přidat nový příspěvek