9 z 10 voličů doporučuje léčbu vředu vředem.

26.10.2017 15:27

Tak a máme po volbách. A pokud se něco neplánovaného nestane, další budeme mít v roce 2021.

Že ten rok vypadá děsivě? Ano, vypadá. A nebude to jen v tom, že budeme vzpomínat 100. výročí úmrtí Nikoly Šuhaje.

Přesně před sto lety byla na pultech k dostání Böttgerova "smrť krysám". Kdo neví, tak loužila k úplnému vyhubení potkanů a krys. Přípravek byl bezpečný jak pro lidi, tak i pro domácí zvířata a v lékárnách se prodával za 40 kr. resp. ve větším balení za 80 kr. Na tu dobu opravdu dost peněz. A to bude zřejmě důvodem, že se nepodařilo do dnešních dnů s krysami a potkany zatočit. Naopak - množí se stále více, jsou čím dál více drzejší a vychytralejší a dorůstají do nevídaných rozměrů.

Když už jsme v roce 1917, tak kromě Böttgerovy "smrti krysám" bychom nemuseli zapomenout na VŘSR. Vždycky v tom byl zmatek - byla Velká říjnová a prý byla v listopadu. Ale vlastně, proč ne? My taky už skoro 70 let volíme demokraticky a výsledkem těchto voleb nikdy demokracie nebyla, tak proč říjnovou revoluci nemít v listopadu...

...a když už tedy máme říjen v tom listopadu, proč by mainstream nemohl být v alternativě? Nebo lépe řečeno - pokud budeme Kapalovo soukromé Svobodné rádio brát za alternativu, tak proč tam nemít fízla - provokatéra? Pan Vladimír Kapal sice o sobě rád tvrdí, že zná většinu fíglů tajných služeb a často se kasá, že má v každé druhé pražské kanceláři známého, ale Vedoucí kolotoče z Aeronetu s ním zatočil opravdu hezky. Kapala povozil úplně zadarmo a ten mu na konci jízdy uctivě poděkoval. Div, že si při uctivém klanění lebku o podlahu nerozrazil. Kapal si totiž Vedoucího kolotoče nesmírně váží a to i potom, co zjistil, kolik akce Aeronetu stála Tomia Okamuru hlasů a bude si ho vážit určitě i potom, až za pár týdnů zjistí, jak velkého vola z něj Vedoucí kolotoče udělal. Přitom stačilo pořídit si dobrý software, který vypíše názvy serverů, které návštěvníky stránek aeronet.cz sledují a pak u kávy popřemýšlet. Nic víc dělat nemusel. Názvy serverů a jejich dosah jsou více, než výmluvné.

Nicméně, Vedoucí kolotoče už pana Kapala a jeho posluchače nepovozí. Jízda skončila. Avšak nezoufejte. Možná se Kolotoč přesune jinam. Tak jako snipeři neustále mění polohy, tak i světští hledají své zákazníky kde se jen dá. Ptáte se co se stane, když kolotoč zakempí třeba na konkurenčním Svobodném vysílači? No nic se nestane. Jen rozšíří řady manipulátorů, kteří už hezkou řádku měsíců dostávají na tomto rádiu prostor pro svou práci. Svoje Ruská kola tam už totiž provozují kolotočáři Chvátal z Ostravy a Peter z Austrálie. Když pouťová atrakce, tak pořádná!

No což, rok 2017 není rok 1917 a z Aurory taky nikdo střílet nebude. Ani nemůže. Nemáme ani Auroru, nemáme armádu a konec konců nemáme už ani tu munici. Snad pár čínských rachejtlí a papírový drak by se pro efekt našlo, ale raději ani to ne. Ještě by to někomu mohlo evokovat příslib dobrých časů, což by mohlo být Evropským soudem kvalifikováno jako klamavá reklama. Pravdou totiž je, že lid nejvíce volil ve dvou státech, prokurátorem obviněnou osobu a její spolek Agrofertsky Nenažraných Ogeglí.

Kdo si myslí, že tu není něco v pořádku, tak je na velkém omylu. Ono na tom není nic tak zásadně divného a naopak je vše jak má být, protože na druhém místě skončila strana, kterou v roce 1991 založil zatím největší tunelář v novodobé historii České republiky. Koneckonců i minulý předseda tohoto spolku je trestně stíhaný a jeho osobní sexbomba ho pravidelně smýká po soudech. A předminulý předseda Topolánek? Tak ten mřížím unikl o fous a bručí za něj jeho přítel Barták:)

Šmejdi a zloději na čelných místech jako vždy, takže zatím nic nového. Nové, a na těchto posledních volbách nesystémové, se zdá být třetí místo Sorosovy fašistické bojůvky Antifa, která je ve Spojených státech evidovaná na seznamu zakázaných organizací. U nás se skrývají pod názvem Piráti a tak jistě, kromě umění hodu Molotovova koktejlu na cíl a úderu ocelovou tyčí do motorového vozidla by, tito loupežníci moří, měli umět i krást. V tomto ohledu by tedy jejich umístění nemuselo nikoho překvapit a coby lopežníkům by měla třetí příčka právem patřit. Jenže zmýlená neplatí - Piráti mají úplně jiné pokyny, než rozkrádat republiku.

 Na čtvrté místo se dostala neviditelná SPD. Bylo to ale omylem. Nebo spíše neschopností hlavního proudu přímou demokracii před veřejností ututlat. Jak vidět, je to banda nemožných mediálních babráků a naše koncesionářské poplatky si skutečně nezaslouží. A SPD? Té nezbývá, než popřát otevřenou mysl, oči na šťopkách a vyvarování se Luciferova efektu.

Komunisti pátí? Není se co divit. Vedoucí úlohy strany a papaláškých výhod a vil si pracující lid v minulém století užil dosyta. A když se v roce 89 mnozí rudí dravci od komunistického cecíku oddělili a založili strany své, jsou bez šancí. Páté místo je dnes víc než dost a tuším, že na něj ještě budou za pár let vzpomínat se slzou v oku.

Následuje šestá ČSSD. O tom, že se v likvidaci českého státu perou o první místo s ODS není pochyb a zcela právem by jim ve volbách proto patřilo místo třetí. A za lithiové memorandum snad i to druhé! Co se stalo, že tyto zloděje lid odsunul až na chvost? Že bychom v ně ztratili důvěru? Že bychom si těchto zlodějů už nějak přestali vážit? Že bychom nevěřili, že Sobotka náš majetek už nedokáže pořádně roztočit? Asi jo. Asi zeslábnul a už předloni musel tajně přejít na výplatní pásku Agrofertu. ...teda, alespoň to tak každým coulem vypadá.

Poslední tři místa z těch, co se do dolní komory prokousali, patří Sudetoněmeckému landsmanšaftu, Schwanzenbergovým fašistům a jejich starostenskému apendixu. Vypadají sice úplně nenápadně a neškodně, že? Ale nenechte se mýlit, je to jen zdání. Nejde jim totiž o drobnosti. O nějaké OKD, Škodovku, lithium, Budvar, Temelín či podobné blbosti. Těm jde o všechno dohromady. Ti mají zřejmý zájem o zánik celé naší republiky. Navíc mějme na paměti, že dohromady získali zhruba 16% a koalice těchto tří zvednutých pravicí by pro nás v budoucnu mohla být dobrou volbou. Malá Vatikánská loupež z roku 2013 v hodnotě 134.000.000.000 korun nám budiž velkým příslibem na lepší umístění této koalice v budoucích volbách.

Tak jak tyto volby nakonec hodnotit? Vlastně nic tak moc se nestalo. Až na jednu výjimku, potvrzující pravidlo, tak jako vždy vyhráli podvodníci, lháři, šmejdi a zloději. Lze tedy konstatovat, že občané v těchto volbách volili opět správně a navíc bonusem dostali od vítěze voleb rozkaz, ať Všetci kradnů! Kdo neumí po slovensky, tak to znamená, že mají všichni, všechno, všem krást. Bude to krásné. Potom vlastně všechno bude všech a vytoužený komunismus už opravdu bude na dosah. Jen ten, kdo nechce přijít o peněženku, boty, kolo, motorku, auto, dům, pozemek, děti a manželku, tak ať si pořídí brokovnici a vše si řádně hlídá.

Nezbývá doufat, že snad v roce 2021 to bude jinak. Že lid snad aplikuje Böttgerovu "smrť krysám", dříve než vhodí volební lístek do urny a už ukončí tento nekonečný příběh léčby vředu vředem.

 

Zdroj

 

Diskusní téma: 9 z 10 voličů doporučuje léčbu vředu vředem.

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek