365 000 článků a komentářů za rok. Centrum pro cenzuru našlo chyby ve 22 z nich....

27.03.2018 10:21

Centrum proti terorismu vyvrátilo za rok 22 dezinformací. Má i jiné úkoly píše idnes.cz. Establishmentu nepohodlných webů bych jen já teď z hlavy dokázal vyjmenovat možná 100. Každý z nich publikuje denně deset až třicet zpráv a článků s komentáři. Řekněme deset denně. To je 1 000 zpráv a článků denně. To je 365 000 článků a komentářů za rok. Centrum pro cenzuru našlo chyby ve 22 z nich.

To je šest tisícin procenta. Nezávislé weby a média se dopouští chyb nebo “dezinformací” v šesti tisícinách procenta všech informací a článků.

Každé mainstreamové médium má větší chybovost a lhavost - stačí se podívat na idnes, novinky, lidovky, ihned, čt. 22 mystifikací, lží nebo dezinformací tam na každém z nich najdete snadno 22 za týden. Často i za den. V případě Otázek Václava Moravce i za pouhou jednu hodinu.

Co z toho vyplývá ? 

Centrum proti terorismu a hybridním hrozbám zcela jednoznačně prokázalo, že nezávislá média a weby jsou nejspolehlivějším zdrojem pravdivých informací. Takovým zdrojem pravdivých informací, že v pravdivosti a důvěryhodnosti poráží "zavedená" média o desítky koňských délek.

 

Zdroj

 

Q.S.

Naštěstí ho máme, aby mohlo těch 22 chyb za rok odhalit. Za roční plat pro x lidí se to určitě vyplatí. :-)

Diskusní téma: 365 000 článků a komentářů za rok. Centrum pro cenzuru našlo chyby ve 22 z nich....

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek