20 zadržených při nepokojích v polském Elku po ubodání 21 letého Poláka před kebab barem. Situace se vyostřuje. Poláci slibují odplatu.

02.01.2017 08:43

Zatčeni byli dva Alžířané, Tunisan, Maročan a následně 20 Poláků. 4 muslimští přistěhovalci za vraždu, 20 Poláků v rámci policejní ochrany bistra s Kebabem patřícího jednomu z vrahů. Lidé se před místem činu srocují, policie posílá posily.

Podle dostupných informací měl jednadvacetiletý Polák Daniel hodit do místní arabské restaurace petardy a potom se dal na útěk. Vyběhli však za ním majitelé či zaměstnanci restaurace a začali mladého výtržníka pronásledovat. Po chvíli jej dostihli a následně mladíka ubodali.

Druhý den ráno se na místě před muslimskou restaurací postupně shromáždily asi tři stovky obyvatel Ełku a pokládali na místo zapálené svíčky. Vedle tohoto poklidného aktu se však dostavili i mladí lidé, kteří začali dle médií pokřikovat hesla proti cizincům. Slovní výhrůžky následně přerostly do otevřeného konfliktu, kdy začaly na restauraci létat kameny, láhve a dlažební kostky. Jak referuje Gazeta Wyborcza, do několika minut byla restaurace zdemolována.

Stejným majitelům patří ve městě ještě další restaurace, kterou stihl krátce poté stejný osud.

Zatčeno bylo více než dvacet výtržníků, mezi kterým jsou údajně také ženy.

Zdroj

youtube.com, otevřené zdroje

Diskusní téma: 20 zadržených při nepokojích v polském Elku po ubodání 21 letého Poláka před kebab barem. Situace se vyostřuje. Poláci slibují odplatu.

Datum: 02.01.2017

Vložil: Spektátor Čumilovič Puk

Titulek: policajty

Policisty bude asi každoročně čekat tvrdá dřina... Musí ohlídat pytel nadržených blech před tím, aby páchaly sexuální nepřístojnosti + chránit veřejnost před teroristy + stíhat k tomu všemu dodržovat všechny jim ukládané rasově-genderově-korektní krávoviny, jim ukládané zelenými/piráty/neziskovkářemi..., a to vše vedle dosavadních povinností, jako je ochrana veřejnosti před kriminalitou... Myslím, že galeje burlaků na Volze byly ve srovnání s tím celkem selanka...

Přidat nový příspěvek