Diskusní téma: Diskusní fórum

Datum: 22.02.2018

Vložil: dit

Titulek: Frontex

Zdravím

ČR a cestovka Frontex viz zdroj
https://www.ceska-justice.cz/2018/02/misich-kvuli-migraci-bylo-cizine-1275-ceskych-policistu-balkanske-stezce-jsou-dale-problemy/

Datum: 22.02.2018

Vložil: Jenny

Titulek: Re: Frontex

"Česko od vypuknutí migrační krize vyslalo také 361 policistů do evropské agentury Frontex, kam spadá pobřežní a pohraniční stráž. Jejím úkolem je ochrana vnějších hranic EU.

Takový nepovedený vtip.
Zřejmě ty "vnější hranice" ochraňují, aby je migranti nepoškodili. Mohli by si při tom ublížit a to by soucitná EU nerozdýchala. Každý prý má právo žít tam, kde chce. S výjimkou původních Evropanů. Ti mají jen povinnosti.

Datum: 21.02.2018

Vložil: dit

Titulek: doporučuji

Zdravím, cituji:
Vo sfére politického a spoločenského života je to, samozrejme, zložitejšie. My a naši východoeurópski susedia ako obyvatelia postsocialistických krajín máme ešte stále vypestovaný akýsi siedmy zmysel, ktorý nám zabliká, keď narazíme na propagandu, bárs aj zaobalenú do nálepky propagácie. Napríklad propagácia takzvanej „inakosti“ má za cieľ odbúravať takzvané škodlivé stereotypy v myslení a správaní ľudí, má viesť k tolerancii, a tým aj k harmonizácii spoločnosti. Samé ušľachtilé ciele, pod ktoré sa iste každý z nás podpíše. Teda mala by to byť propagácia ušľachtilých cieľov, keby ruka v ruke s ňou nekráčala často podprahová propaganda o tom, aké sú napríklad tradičné rodinné hodnoty zastarané a nevhodné pre dnešnú dynamickú dobu. Nasledujú rôzne genderové (teda rodové) kampane, ktoré ad absurdum narábajú s rôznymi takzvanými „slobodami“ jednotlivca až po zámernú elimináciu pohlavnej identity a možnosti voliť si ju už v najútlejšom detskom veku.

Více viz zdroj. https://www.slovenskeslovo.sk/politika/1364-take-same-uslachtile-ciele

Datum: 21.02.2018

Vložil: slunko

Titulek: kurkuma

Musím se podělit o zkušenosti se skutečným lékem.

Před časem mi došel e-mailový oběžník, kde se psalo o léku proti bolesti - kurkumě. Předpokládám, že to nejdůležitější a podstatné jsem si zapamatovala , začala jsem ho zkoušet před šesti dny. No není to klasický chemický přípravek na bolest - co otravou vypne signalizační zařízení těla na bolest a tělo pak dělá to, co nemá... přepíná se dál. Informace tuším byla - 2-3x denně kávovou lžičku kurkumy rozmíchat ve vodě a vypít. Zkoušela jsem jednu a pomohlo to, bolest se snižovala, ale po delším čase. Pak jsem dva dny popila 3 lžičky za den a nejspíš revmatický zánět, co se mi začal rozlízat po těle se zastavil, stáhnul, vrací se mi síly. Bolest je skoro pryč, jen (slabě) zůstává v "epicentru" - stále namáhaném. Nevím, zda bude komu fungovat kurkuma i na jiné formy zánětů, nezbývá než vyzkoušet. Podobně fungoval i česnek, na lokální aplikaci - a to funguje docela rychle, i když opět to není jako chemický lék, že zdroguje a tím vyřadí signály těla, se mi osvědčil olej ze sibiřské jedle - zamíchaný do karité = bambucké máslo= sheabutter ( sádlo by asi plně postačilo, za studena lisovaný olej, nebrzdila bych účinek mícháním do ropných bází - vazelíny, minerálního oleje a podobných " výdobytků" moderní drogistiky a bohužel i lékařství).
např zde:
https://www.fichema.cz/jedle-sibirska-silice/1750-silice-z-jedle-sibirske-10-ml-8592861131051.html


Je s podivem, jak se zapomíná na jednoduché základy... vrána k vráně sedá..., přitahování stejnorodého.
Když někdo má takovou touhu škodit, že stvoří energetickou jednotku, která má provést některou formu útoku, není schopen pochopit, že ta temná útočná jednotka má stejnou vibraci, jako on a tím pádem, má s ní nejvíce společného? V dnešní době energetická jednotka není schopna najít adresáta, protože neexistuje žádné vibrační pojítko - temno se propadá hlouběji a hlouběji tak rychle, že naprosto ztrácí vazby na okolní svět. Energetická jednotka se automaticky vrací ke svému tvůrci a tlačí ho k dalšímu propadu - kopou si společný hrob, po smrti fyzického těla nucený odchod hodně daleko... do jim odpovídajících vibrací. Kdokoliv, kdo s tímto škozením skončí - automaticky zastavuje propad a může se postupně začít zvedat.

A kdo ještě omílá, že ho ničí energetické a informační útoky temných - by si měl sáhnout do svědomí, jestli ho náhodou neučí spravedlnost, že tahle cesta už je uzavřená - a že co fungovalo stovky let už prostě fungovat nemusí.

Datum: 18.02.2018

Vložil: Gordon Freeman

Titulek: Je to tady:

Česká sociální demokracie si dnes zvolila za svého šéfa předního obhájce islámů a multikulturalismu mezi našimi politiky pana Hamáčka!

Datum: 19.02.2018

Vložil: Jenny

Titulek: Re: Je to tady:

Zájemců o vytažení ČSSD z propadliště dějin bylo nebývale mnoho, ale reálnou šanci na zvolení měli pouze tři z nich. Všichni tři ji do toho propadliště léta usilovně strkali. Místo, aby je zato jejich spolustraníci vyváleli v dehtu a peří a svrhli je do únorového Labe, tak jim ještě tleskali a jednoho z nich si znovu zvolili za předsedu.

Kdyby alespoň vybrali Zimolu. Sice by to nebylo taky žádné terno, má na hlavě másla rovněž víc než dost, ale přece jenom ne tolik. Ne, udělají to znovu a vyberou si zase toho suverénně největšího antilídra, který je mezi sociálními demokraty k mání – Hamáčka.

https://pravyprostor.cz/cssd-se-rozhodla-vymitat-sobotku-hamackem/

Datum: 18.02.2018

Vložil: dit

Titulek: epidemie

Zdravím,
cituji: Cestujete do Velké Británie, Itálie nebo Řecka? Zvažte očkování proti spalničkám, tyto země čelí epidemii !
Zpráva z 18.2.2018
O aktuální epidemii viz více zdroj.

https://www.zdravotnickydenik.cz/2018/02/cestujete-velke-britanie-italie-recka-zvazte-ockovani-spalnickam-zeme-celi-epidemii/

Datum: 18.02.2018

Vložil: dit

Titulek: Re: epidemie

Bych tam raději nejela , než riskovat,či očkovat,ani jedno z toho.

Datum: 18.02.2018

Vložil: Quintus

Titulek: Re: Re: epidemie

Připravuji ne příliš optimistický článek na toto téma.

Datum: 19.02.2018

Vložil: dit

Titulek: Re: Re: Re: epidemie

Zdravím,
Vás, bezva!
Přeji hezký den
Dit

Datum: 17.02.2018

Vložil: gameover

Titulek: Lži

Jen idiot dnes nevidí ,že vše byl plán, a že humanita je to poslední s čím spojovat Bruselské zrudy! Nevidíte jak špíny tvrdí ,že vymíráme a proto je nutná migrace! Jak vymíráme ,celou dobu v celé prašivé EU tvrdily lidem ,že je kariéra přednější ,vytvářely podhoubí o tom ,že dítě je brzda všeho . Žádné podpory rodin a dětí prostě nic a stačilo tak málo ,dát mladým rodinám to co dnes dávají na migraci a byli bychom přelidněni ,nebo nám špíny z EU nebo Česka chtějí tvrdit ,že by ženy nebyly raději maminkami než aby hákovaly ve fašistických montovnách 12 h denně?

Datum: 18.02.2018

Vložil: Jenny

Titulek: Re: Lži

Souhlasím se vším, až na detail - vymírání.

Existuje věta: Mysli globálně, jednej lokálně.

Planeta Země už začíná být přelidněná, ale redukovat natalitu je potřeba tam, kde ta natalita bují jako rakovina. Nejde přece o kvantitu, ale kvalitu.
Na námitku, že planeta je schopna uživit snad podle některých hypotéz až 40 miliard lidí - uživit možná, ale ŽÍT se na ní potom asi nedá.

Datum: 18.02.2018

Vložil: gameover

Titulek: Re: Re: Lži

Vymírání je fakt, akorát se týká jen nás. Zbytek světa se množí geometrickou řadou, tam se o přemnožení nemluví....

Datum: 19.02.2018

Vložil: Jenny

Titulek: Re: Re: Re: Lži

Je to tak, bohužel.
Byl vybrán špatný kontinent, špatné na tom je, že úmyslně a nejhorší, že se to, jak se zdá, daří.

Datum: 16.02.2018

Vložil: Dr. Kvak

Titulek: Administrátore,

prosil bych vymazat romány diskutéra slunko, bo to tu zapleveluje.

Datum: 16.02.2018

Vložil: Quintus

Titulek: Re: Administrátore,

Nevidím pro to jediný rozumný důvod. Nemám důvod mazat někoho, kdo splňuje pravidla pro slušnou komunikaci.Nikoho nenapadá, neuráží, vyjadřuje se kultivovaně a slušně.
Takže?
Proč?

Datum: 17.02.2018

Vložil: slunko

Titulek: Re: Administrátore,

Asi ten problém vyřeším sama, už si docela dost let nepřeji nic jiného, než abych psala na posled.

Proč jít proti své přirozenosti a občas propadat záchvatům netrpělivosti a užvaněnosti?

Už docela dost lidí má přístup ke stejnému informačnímu zdroji, tak proč informovat i protistranu - když se někdo chce plácat pár set let v temnotě, tak proč mu to vymlouvat?

Proč pořád balancovat na ostří nože - co můžu napsat a co ne - nejlepší formulace s co nejmenším množstvím možných výkladů? Proč se někdy i pár hodin trápit nad tím, na co mám přijít a co sdělit, co odbourat a pak čelit vlně útoků z bolesti nepřijetí a odporu?

Proč být neschopná dělat obyčejné věci, jen abych měla sílu na tohle?

Myslím, že co bude potřeba vyjít na světlo, už bude moci vycházet i jinudy, přes jiné. Když se prostřídá víc lidí, nebude to taková zátěž a leckdo už určitě bude v chápání rychlejší a s většími znalostmi snadněji věci poskládá...

Můj amatérismus už nejspíš nebude potřeba. Mějte se a díky.

Datum: 16.02.2018

Vložil: slunko

Titulek: Tým

Jsme skvěle sehraní, díky, každý den se napevno ke Světlu připojují další lidé, běží to jako na drátkách.

Abychom si tu nastávající změnu mohli užít i to období po ní, měl by ten přerod společnosti proběhnout co nejšetrněji, co nejméně krve, co nejméně bolesti. Pojďme do budoucnosti předat lásku... ať i ten velký přerod proběhne co nejhladčeji - pro co nejvíc lidí. Celé to probuzení by nenastalo, kdyby někteří nepřijali roli těch zlých... Láska pomůže zajistit větší klid a bezpečí, vytlačit strach. Šťastní můžou být všichni, pojďme si dát dar pro společnou budoucnost...

Možná nastal čas přestat se v duchu bránit těm nejtajnějším přáním, která nám připadjí příliš bláznivá a neuskutečnitelná - aby se mohla stát pravdou a mohlo se to doopravdy povést se vším všudy, bez mráčku. Možná bránění se vyšším složkám bytosti nás stojí víc sil, než případný nezdar ( který asi nehrozí, když to bude pojištěné láskou a vírou v dobrý konec)

Datum: 15.02.2018

Vložil: menTek

Titulek: Radostná zvěst

Švédský biskup reagoval na nasazení muslimského svolávání k modlitbám vysílaného z tlampačů v arabštině přes celé předměstí Växjö uvítáním tohoto kroku jako pozitivního projevu multikulturalismu.
„Muslimové nejsou ve Växjö žádní návštěvníci, my tu žijeme,“ řekl imám Ismail Abu Helal s tvrzením, že „islámská komunita by přeci měla být hrdá na svou kulturu a neměla by mít pocit, že ji musí skrývat.“
Biskup Växjö Fredrik Modéus, tento návrh schválil.
„V multikulturní a v multi-náboženské společnosti je přirozené, že jsou slyšitelné a viditelné různé tradice a interagují spolu pro dobro společnosti,“ řekl Modéus v prohlášení s dodatkem: „Já tudíž nasazení toho hlasitého svolávání k modlitbám v ulicích vítám.“
Tento biskup prohlásil, že takové svolávání k modlitbám se v ničem neliší od vyzvánění kostelních zvonů a mělo by se tedy radostně přijímat.
Této žádosti se nejspíš vyhoví, protože jiné takové už byly ve Stockholmu schváleny. To znamená, že to svolávání k modlitbám známé jako adzhan, které se vysílá v islámských zemích tlampači pětkrát denně a obvykle začíná refrénem Allahu Akbar,“ bude brzy znít i všemi švédskými městy a obcemi.

Datum: 15.02.2018

Vložil: Quintus

Titulek: Re: Radostná zvěst

No, ve Švédsku již "dobro došli"...
Ale dovedou tu islamizaci a vlastní sebevraždu radostně a multikulturně podat... to se musí uznat.

Datum: 15.02.2018

Vložil: Quintus

Titulek: Re: Re: Radostná zvěst

Obohacení nefalšovanou nenávistí:
https://www.facebook.com/Ricoo225/videos/183958112205367/

Datum: 14.02.2018

Vložil: Quintus

Titulek: Prázdnota a posluhování maňásků-eurosvazáků trhá rekordy

https://video.aktualne.cz/dvtv/zive-ma-dominik-duka-jako-kardinal-skoncit-sledujte-protest/r~36d80c7a116511e89efbac1f6b220ee8/?redirected=1518630784

Datum: 13.02.2018

Vložil: dit

Titulek: Neohnu se ))))

Nikdy nepřestanu odrážet útok,pouze dezinformátor a zbabělec bude omlouvat svůj pseuodopostoj ohýbaní hřbetu a ůsměvům ke katům zítřků.

Datum: 10.02.2018

Vložil: A.

Titulek: sen? či realita?

https://www.cesta-zeny.cz/news/novy-sen/

Datum: 10.02.2018

Vložil: A.

Titulek: Re: sen? či realita?

https://kusvetlu.blog.cz/1802/politikarcenie-a-odvadzanie-pozornosti

Datum: 10.02.2018

Vložil: Quintus

Titulek: Re: Re: sen? či realita?

Nelze načíst

Datum: 10.02.2018

Vložil: Tady...

Titulek: Re: Re: Re: sen? či realita?

...to funguje
https://kusvetlu.blog.cz/1802/politikarcenie-a-odvadzanie-pozornosti

Datum: 10.02.2018

Vložil: Quintus

Titulek: Re: Re: Re: Re: sen? či realita?

Mám stále problém se zobrazením stránky. Možná antivirus. Navštívím později.

Datum: 10.02.2018

Vložil: S.Ch.

Titulek: Re: Re: Re: sen? či realita?

Odmažte "s" z https, tedy ponechte jen http, pak to načíst lze.

Datum: 11.02.2018

Vložil: Quintus

Titulek: Re: Re: Re: Re: sen? či realita?

Díky.

Datum: 10.02.2018

Vložil: Takže

Titulek: Re: Re: sen? či realita?

jinými slovy, předstírejme,že se nic neděje...popírejme evidentní realitu,zahrabme se metr pod zem a všichni jsme kůůl a v poho...
Trapný...
Jo a ještě Řekni sýýýýr

Datum: 11.02.2018

Vložil: slunko

Titulek: Re: Re: Re: sen? či realita?

Nejde o popírání reality - jde o to té realitě dát pravé místo a ta má evidentně místo mnohem dál, než tvoření budoucnosti. Buďto začneme tvořit krásnou budoucnost nebo budeme pořád vzdychat, jak se máme zle. Je to slepá ulička, tak proč se do ní hnát a upřednostňovat ji? Tohle mi moje hlava nebere a podpůrný argument k tomu nemám, spíš dotaz - komu tenhle přístup je k užitku - udržovat nás v neustálém porobení. Tím se nic nezmění, ale vývoj jde dál, jen smrt se nemění a ti co jí patří, i když ještě náhodou dýchají.

Jinak pokud se napojíme na Světlo - jde udělat nekonečnou výměnu - s prosbou odevzdávat Světlu bolest, strach a vše, co nás tíží a poprosit o dar síly. Při udržování koloběhu se bytost výrazně stabilizuje - zklidní se a ukotví v přátelství a lásce ke Světlu.

Datum: 11.02.2018

Vložil: slunko

Titulek: Re: Re: Re: Re: sen? či realita?

A rázem jste doma - tam si se všemi nejen rozumíte, ale souzníte... s láskou a v lásce. Jdem?

Datum: 11.02.2018

Vložil: slunko

Titulek: Re: Re: Re: Re: sen? či realita?

Láska může obejmout všechny a všichni se mohou stát její součástí, stačí chtít. Kdo si dveře zabouchne sám - jeho odpovědnost a volba jestli patří smrti nebo ne.

Datum: 12.02.2018

Vložil: slunko

Titulek: Re: Re: Re: Re: sen? či realita?

Odpovědnost za zločiny nese ten, komu mají přinést prospěch - ten kdo je plánuje, organizuje a koná. Na nikoho jiného se odpovědnost svést nedá - nemá k zločinu žádnou vazbu. Pokud si někdo myslí, že když bude něčemu věřit a lhát i sobě, že tomu uvěří i ostatní je blázen. Může tomu uvěřit někdo, kdo je jen divák a netýká se ho to, ale rozhodně ne ten, na koho se kdo snaží svalit odpovědnost. Tady už fakt někdo vaří z mlhy a pomátl se nebo co...

Datum: 12.02.2018

Vložil: slunko

Titulek: Re: Re: Re: Re: Re: sen? či realita?

I když je možné darem lásky leccos zmírnit a zahojit, není možné svévolně zasahovat do dějů, kterých se neúčastníme. Pomoc( i mimo hmotu) lze předat, ale jen na pokornou žádost o pomoc a ne nějaké panovačné rozkazovačné výkřiky hněvu, i kdyby ten hněv byl původně někoho jiného.
V takovém případě se z pozorovatele může stát přímý účastník, ale rozhodně ne tím, že se někdo v pozadí snaží přehodit svoji odpovědnost na někoho jiného. Takhle to prostě nejde, je tam nepřestoupitelná "zeď" - spravedlnost funguje a pokud jí budeme věřit, bude se to i víc projevovat.

Datum: 12.02.2018

Vložil: slunko

Titulek: Re: Re: Re: Re: Re: Re: sen? či realita?

A rázem vidíme, proč máme být vděční všem, kteří nás učili poprosit a poděkovat - jsou to základní klíče vděčnosti a pokory, které mají úplně jinou vibrační hodnotu a vše pozvedají o hodně výš. Jenomže, když nám je zatěžko "ohýbat" hřbet, není nám pomoci - až použijeme správný klíč. A s naštvaností, uražeností, ješitností, nadřazeností ten klíč nenajdeme.

Ale když si někteří otitulovaní myslí, že jim ten titul, razítko, certifikát bude co platný... ať se dál plácají v té své blátivé louži. V tomto případě je inteligence na škodu, i když pochopitelně lidi ( všichni) jsou schopni si komplikovat život až neskutečně a málem umřít, než se v duchu někomu omluvit... no když si myslí, že za něj tyhle základní věci někdo udělá? Ego to asi nebude. Tak ať hledají třeba po celém světě.

Datum: 12.02.2018

Vložil: slunko

Titulek: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: sen? či realita?

I bolest z vyčerpání nás dokáže zbavit pokory a vděčnosti a právě na to máme spojení se Světlem... je to velice důležité - vědět o tom, snažit se to využívat - vědět o tom, jaké maličkosti v nás vyvolávají nadřazenost a pýchu, která nám staví nepředstavitelně vysokou zeď na další cestě.

To, že spojení se Světlem nejsou schopni navázat všichni, neznamená, že máme omluvenku pro sebe.

Datum: 11.02.2018

Vložil: A.

Titulek: Re: Re: Re: sen? či realita?

Kto zmení systém k lepšiemu?

Nemôžeme čakať až sa zmení systém. My jednotlivci sme systém!

Cotin Beanan

Datum: 11.02.2018

Vložil: A.

Titulek: Re: Re: Re: Re: sen? či realita?

Oprava mena autora citátu:
Colin Beavan

Datum: 10.02.2018

Vložil: Quintus

Titulek: Re: sen? či realita?

https://www.quintus-sertorius.net/news/nase-evropa/

Datum: 07.02.2018

Vložil: slunko

Titulek: tuk

Zdá se mi to nebo zesílila mediální vlna beztučných potravin?

Že by nám chybějící tuk v potravě - ve své přirozené podobě mohl ohrozit funkce mozku, převážně ty, které se teprve učíme používat?

Doufám, že nezačnou prodávat odtučněné semínka.

https://annakrivankova.cz/navod-na-maceni-orechu-seminek-lustenin-a-obilovin/

Datum: 06.02.2018

Vložil: Quintus

Titulek: Oficiální statistiky Ministerstva vnitra

z níž vyplývá, že v ČR žije přes 500 000 cizinců. Což prokazuje jednak absurditu kvót a přerozdělování, jednak ukazuje nesmyslnost argumentace, že je tu jen 12 migrantů.
https://www.mvcr.cz/clanek/cizinci-s-povolenym-pobytem.aspx

Datum: 05.02.2018

Vložil: slunko

Titulek: Pochvala

Jste, někteří, neskutečně šikovní.

Psala jsem o své zkušenosti zde:.
https://www.quintus-sertorius.net/news/kdo-si-preje-nas-rozestvat-az-k-k-nejakemu-majdanu-ci-obcanske-valce/

Zvídavost zabrala.
A hlavičky už vám svítí jako malá sluníčka. Trvalo mi to tři dny a vám - chvilku. Úžasné.

Pro ty, co to chtějí zkusit také. Nejprve mi začal nějak pracovat střed mozku - otvíralo se to nahoru, další den přední část hlavy a třetí den se mi oloupala zadní část hlavy a boky kolem uší. Z počátku jsem měla trošku problémy s rovnováhou a koordinací a sahala si na hlavu, jestli tam tu lebku ještě mám. Pokud kdo dokáže vyzařovat vibraci lásky, převzít odpovědnost za své vyzařování - je to (už) mnohem jistější než ta stará programová krusta kolem vaší hlavy., zkuste to. Ti kteří se o někoho starají nebo starali to mají pochopitelně jednodušší, ať už o děti, nemocné, staré, postižené nebo zvířata a rostliny.

Svícení zdar. Pojďte domů. Vyhnanství končí.

A protože neumím tak načechraně chválit, tak mi někdo zase pomůže:

"ta změna co jsi ve své duši prodělal
jako když z těsta chleba upače se v peci"

https://www.youtube.com/watch?v=hb2KFdpnQZc

Datum: 05.02.2018

Vložil: slunko

Titulek: Re: Pochvala

Jsme obklopeni světlem - nic nám nehrozí, jsme v naprostém bezpečí, vše probíhá v pořadí přesně určeném a správném.

Přece víte, co to je cítit k někomu/ něčemu lásku, ne? Určitě dokážete dát dar lásky...

Programová krusta vás přece nezastaví... spojte se se Světlem...

Datum: 06.02.2018

Vložil: slunko

Titulek: Re: Pochvala

Je mi líto, ale žádné zásluhy, zásluhy vašich předků, žádné diplomy a certifikáty vám nepomohou k lepší vibraci.
Jakýkoliv talent a dovednost máme na to, abychom je co nejvíc využívali a ne k zapsání do klubu "lepších" se spoustou výhod. Práci na vibrační úrovni za nikoho nikdo nemůže udělat a žádné odrazové můstky nejsou a kdyžtak stejně při doskoku budete na té stejné úrovni jako před skokem. Leckterá uklízečka, dělník se srdcem na dlani je výš než spousta otitulovaných.
Pokud chcete patřit k elitě tu svoji namyšlenou krustu nepustíte - znamenalo by to pro vás přímé ohrožení při vyzařování takové vibrace. Protože ruku v ruce s pýchou jde závist, nepřejícnost, zloba. Pokud něco děláte, aby jste byli uznáváni, ctěni a oslavováni - je docela možné, že mrháte talentem a silami, když potřebnějšího je něco úplně jiného.
Když nastupuje technik do fabriky často si dělá kolečko po provozech, kdy si mákne rukama u stroje - nějaký měsíc. Na jednu stranu pochopí o čem práce na provoze je - jaká jsou rizika - co to je, když bolí ruce, nohy a směna ještě nekončí, když se nedaří - jak těžko se plní norma výkonu - je mnohem pokornější, ale taky ví, když je problém, na co se ptát a kde hledat chybu, ke které se nikdo nezná, když přece to myslel dobře.
Ono by takové kolečko ekonomům po fabrice neuškodilo. A mnohým dalším.

Datum: 31.01.2018

Vložil: slunko

Titulek: Nezmaři

https://www.youtube.com/watch?v=2gd8tJHQQJE

Tohle předcházelo Cestě domů

Datum: 29.01.2018

Vložil: slunko

Titulek: Trošku vyčistím stůl

Omlouvám se všem, koho raním, ale pravda by měla na světlo, lépe než nevědomost. Nakonec každý se může bránit nevírou, je to jeho věc.

Už to je nějaký čas, co jsem dsotala informaci, že Panna Maria nastoupila na výchovný program, nebrala jsem to jako ani překvapení, ani nějakou převratnou zprávu... uvidíme, co bude. Na čištění už před 2-3 lety byla, nedokončila to, kdo ví jak dlouho to bude tentokrát. Konečně s pádem magického systému se to dalo čekat... byla jeho horečnou zastánkyní a poslední dobou se neštítila lecjakých levot...

Až dnes jsem se zajímala víc a dostala zprávu, že pád magického systému ji příšerně rozzuřil a byla dosti nebezpečná, tak potřebovala určitou formu izolace.

Během posledních pár hodin plně potvrdila, že je po právu tam, kde je, tedy, že má příliš mírný režim - takže bude přesunuta, nevím, kde přesně je, ale moc veselo tam není.

Během posledních pár hodin se pokusila již potřetí ( první dva pokusy prováděl někdo jiný, nevím jaký podíl na nich měla sama) otrávit energetický systém Země, aby nevyzařoval světlo. Informační nákazou přes prostředníky ( nový výchovný režim bude v přísnější izolaci).

Ani největší dar nemůže být použit jako důvod k vydírání, obzvlášť když cenou je mnoho životů lidí a jejich svoboda.

Přes její podstatné zásluhy z minulosti - to vše již smazala - od posledního nedokončeného čištění ztrácela soucit a po téměř celou tuto dobu, pomoc za ni zajišťovali jiné světlé bytosti - oprávněnou pomoc. Panna Maria zajišťovala jen pomoc v rámci magického systému - k zajišťování moci a slávy.

Tato pomoc v nouzi - v oprávněných případech - kdy se celá bytost rozhodne, že pomoc potřebuje ( a ne že rozum chce zachránit a vyšší složky bytosti se rozhodnou pro jiné řešení), bude nadále plně funkční, ta magická část prostě fungovat nebude. Žádná sláva nenahradí lásku a žádná moc nenahradí pocit neschopnosti.

Mágové mohou magii stále používat, co umí, a co ještě funguje - jsou do určité míry nezávislí na magickém systému - i když si nějaké zbytky ještě chrání, aby byli silnější. Netroufám si odhadovat, jak je to nakonec semele, ale nejspíš si to vymyslí sami, ve své zvrácenosti si nějaký ten konec budou přát sami...

Datum: 29.01.2018

Vložil: slunko

Titulek: Paměť

A víte, co nám pomůže přežít současné utrpení - bolest, bezmoc- vzpomínka, kdy nám bylo hůř - všichni jsme prošli dostatečně tvrdým výcvikem... a tak, i když jsme vyčerpanější - víme, že to přežijem a dle potřeb ustojíme - jsme vycvičeni přesně na to, co máme zvládnout - úplně každý.
Celistvá bytost vše ví a uřídí to... každá chyba a slabost má význam pro další vývoj, pro další uvědomění, pro další impuls to nevzdat... Jdeme si dál za svým, za krásnou budoucností, i když občas musíme couvnout, neznamená to, že nás zlomili, to přece vůbec... vždyť, kdyby to bylo lážo plážo - byla by to nuda... trocha napětí neuškodí.
Nadhled je to pravé, prostě ještě žijem a vzdorujem, jak to nejlíp jde, aby to všechny bolelo co nejmíň...

Datum: 29.01.2018

Vložil: slunko

Titulek: Re: Paměť

Většina silných má jako základní výchovný faktor někoho ze svých blízkých, je to těžké, ale účinné...

Buďme jim vděční, jejich role vůbec není lehká a tak si zaslouží pomoc, shovívavost. Musíme nést i za ně, ale právě to je tajemstvím našeho úspěchu - fakt máme natrénováno. Jdeme dál, i když pomaleji, než bychom chtěli, když si půjdem za svým a budem si věřit - rozběhne se to rychleji...

Datum: 28.01.2018

Vložil: S.Ch.

Titulek: dokončení dřívějšího vstupu

Quinte, někdy v polovině prosince jsme zde komunikovali o dvou názorových skupinách zjednodušeně řečeno duchovních stoupenců (nechci zde přímo operovat PG). Tehdy jsem avizovala, že delší dobu nebudu v kontaktu. Nyní se k tomu vracím. Jde o diskusi kolem 10. 12. 2017, jež byla o tom, proč se ty dvě názorové skupiny navzájem nechápou (nechtějí chápat) a jedna vyčítá druhé přílišnou politickou angažovanost a druhá laxnost v přístupu k dění (zjednodušeně napsáno).

Vracím se k tomu stručně, protože jsem si opravdu ověřila, že já nejsem jedinec, kterého by nějak bavilo prezentovat něco na internetu a věnovat tomu odpovídající čas (nejen tomu prezentování, ale především tomu, co to potom vyvolá).

Takže stručně: To, co jste napsal za svůj názor (že tu nikdo nic zcela vyřešeno nemá, neboť kdyby měl, tak by se do této doby ani nenarodil) sice platí pro drtivou většinu lidí, ale nejsem zastáncem automatického paušalizování (a samozřejmě záměrně vynechávám zcela extrémní výjimky typu Ježíše Krista), ale domnívám se, že člověk se nemusí za něco vždy ve všech případech aktivně bít (stát aktivně v davu projevujícím konkrétní stanovisko), neboť vyšší prozřetelností zajisté „počítá“ také pevné vnitřní postoje jednotlivců v konkrétních záležitostech. Ovšem pravdou je, že až dojde na klíčové lámání chleba, vyjeví se, kdo jaké a jak pevné postoje skutečně má. Příklad – člověk nemusí při každé příležitosti aktivně demonstrativně vystupovat proti domácímu násilí, kdykoliv je toto téma někde rozehráno, přesto vnitřně má pevný a jasně vyhraněný postoj v této věci apod. (volila jsem záměrně velmi jednoduchý příklad). Nejde tedy v žádném případě o ignorování jevů, ale pouze o to, že ne v každém jednotlivém střetu se jedinec musí zcela akčně vnějšně projevit. A tak člověk aktivně trvale řeší (samo ho to nutí) problémy, v nichž ještě nemá to pevné stanovisko. A protože nemá kapacitu stejně intenzívně tu řešit akčně úplně všechno, tak se zdá, že některé buď již upevněné postoje, nebo naopak ty, které ještě nepřišly v upevňování na řadu, u toho konkrétního jedince spí, ignoruje je. Vstupuje do toho také možný úkol, který člověk přijal (či si ho třeba někdy i uměle vybral) – mám na mysli trvalé, intenzívní šíření toho, co má ten někdo zpracované (nebo si myslí, že to zpracované má) a chce o řešení té věci přesvědčovat druhé. I to může být, ale podle jednoho člověka nelze automaticky soudit druhého.

Naprosto však souhlasím s tím, že podle skutečně pevně zastávaných postojů (i jejich praktického akčního uplatnění v klíčových momentech) bude zhodnoceno, zda je člověk použitelný pro budoucí světlou výstavbu světa, i s tím, že je povinností člověka ve svých projevech (všech, tedy nejen ve vnitřních postojích, ale i vnějšně) realizovat Poznané (záměrně píšu s velkým P, realizovat Poznání).

Je jakousi pikantností, že snaha spojovat tím nejpodstatnějším, co dva protichůdné tábory stoupenců PG spojuje, vede k odmítnutí, útokům a nepochopení z obou těchto stran vůči případným snahám mediátorů o vzájemné pochopení stanovisek obou těchto skupin, a tudíž mírnění třecích ploch.

A k mé diskusi se slunkem z obdobné doby. Připouštím, že velice neobratně a nevhodně jsem se snažila navést slunko na to, že aby porozumělo řadě příspěvků a postojů zdejších trvalých stoupenců (ještě působících i v předchozím webu, na který tento navazuje), bylo by dobré přijít na to, že je spojuje něco duchovního, něco dost konkrétního. Avšak seznamovat někoho veřejně na internetu s PG je skutečně více než jen obtížné. To samozřejmě neznamená, že se k témuž Poznání kdokoli nový přikloní, bude se o něj zajímat, a už vůbec to neznamená, že se na zdejších stránkách nemohou realizovat ti, kteří o „tom“ nic netuší a možná ani tušit nechtějí.

Je tu mezitím příliš mnoho příspěvků a nebudu je číst, mé vstupy sem vždy byly pouze občasné a nikdy nebyly vedeny tím, že bych měla potřebu něco za sebe veřejně vyjadřovat na internetu.

Co se týče „magického“ manipulativního systému. Přestane být používán tehdy, až zde vyhraje a zůstane pouze dobro ve všem. Více k tomu já za sebe psát nebudu.

Tento vstup je dokončením mého původního vstupu a neznamená to, že ho chci znovu otevřít a pokračovat v diskusích. Můj postoj k diskusím na internetu není příznivý a hodlám diskuse na něm opravdu minimalizovat. Nic to však nemění na mém přátelství s některými zdejšími aktéry, na tom, že si občas ráda přečtu jejich názory i zde (možná i s mou drobnou reakcí) a už vůbec to nic nemění na vzájemné komunikaci mimo veřejné stránky.


Datum: 28.01.2018

Vložil: Quintus

Titulek: Re: dokončení dřívějšího vstupu

K vedení diskuse je nutno z pozice diskutujících dokázat srozumitelně formulovat myšlenku tak, aby pokud možno byl minimalizován různý výklad napsaného. Proto zastávám hledisko "uvedeného živého důkazu". To znamená uvést konkrétní děj, který myšlenku inspiruje. Pochopitelně je to snazší z pozice toho, kdo má širší Poznání reality. Vertikální úroveň, v jaké se jednotliví diskutující nacházejí nemám v úmyslu posuzovat. Zde platí princip odpovědnosti.
Jednotlivec i množina jednotlivců, kteří vytvářejí společnost v každém případě ovlivňují směřování sebe sama i společnosti dle intenzity propojení a souladu s neměnnými hodnotami pocházejícími z prvotního Zdroje.
Předpokládám, že toto je i smyslem existence nejen tohoto webu, ale i diskusních příspěvků.
Hodnotit jednotlivé události-zhmotnělé následky zápasu, který probíhá v rovině nehmotné, je vždy složitější.
Snažím se k tomu přistupovat neutrálně, není-li požadavek k vyjádření adresován přímo na mě. Pokud je, snažím se reagovat co nejobjektivněji a také neutrálně i když pochopitelně subjektivně :-)
Ale chápu, že se mi to nemusí podařit vždy tak jak bych si sám přál. Předpokládám, že se mi většinou podaří najít společný jazyk. Kromě těch, kteří o to nestojí. Proč bych je přemlouval?
Okolo nás na první pohled sice neprobíhají černobílé děje, ale i tak se zřetelně rýsují kontury vyššího vedení, aniž by si toho samotní aktéři byli vědomi, jsou posunováni silnou energií způsobem, který je v souladu s jejich schopnostmi, zásluhami a především s jejich přirozeným vyciťováním.
To platí obecně všude kolem, tedy i v politice. Celkově tedy vše podléhá třídění, zrání a vývoji. A vývoj je pochopitelně odvislý od toho, co je podstatou a hnacím motorem jednotlivých aktérů. Není dnes absolutně nic, co by nebylo součástí tohoto procesu.

Datum: 25.01.2018

Vložil: Quintus

Titulek: Lidé by se už konečně mohli probudit...

Ukrajina, Libye, Sýrie, řízená migrace, zavádění cenzury, zátarasy v ulicích a tyhle volby.... To snad musí nakopnout i člověka, který dosud věnoval pozornost jen koníčkům nebo práci.... To není klepání! To je beranidlo, které mu tepe před čelními laloky....
Buch buch buch... pořád nic?

Datum: 24.01.2018

Vložil: slunko

Titulek: Nové organizace

Neznám pozadí, jak co ve skutečnosti v pozadí funguje, ale nenastal čas zásadně změnit fungování mezinárodních institucí a pokud to neprojde, založit nové?

Jako OSN východní polokoule - členové ze západu jsou vítáni nebo OSN bez světového četníka - teroristy? Olympijské hnutí... když se sejde parta uznávaných osobností - že by nemohla převzít rozhodování od stávající? Jak dlouho bude svět dělat, co pár loutek řekne?

Datum: 24.01.2018

Vložil: slunko

Titulek: Re: Nové organizace

A co sankční seznamy pro obyčejné lidi? Seznam Sorosových agentů - se kterými se poctiví lidé nebaví... na mezinárodní, státní, krajové i místní úrovni?

Takové seznamy odpovědných za současný stav světa... když už je to tak moderní - proč bychom nemohli být in?

Datum: 25.01.2018

Vložil: Quintus

Titulek: Re: Re: Nové organizace

To bychom museli na ten sankční seznam zapsat 2/3 lidstva...
Ač to tak na první pohled nevypadá, tak tomu aktivně i pasivně drtivá většina obyvatel planety nějakým způsobem pomáhá.
To je smutný fakt.

Datum: 25.01.2018

Vložil: slunko

Titulek: Re: Re: Re: Nové organizace

Pasívní pomoc se nedá brát, je to sice pravda, ale není to důvod se s ním nebavit - spíš naopak vysvětlovat a vysvětlovat. Smutná fakta sice jsou, ale na druhou stranu, když na vše alespoň občas nenakoukneme z nadhledu - utopíme se ve vlastní skepsi a naprogramujeme špatný konec sami... A to je důvod infoválky - zlomit nás, opravdu se necháme?

Pokud se se starostmi podělíme se Světlem, nám se uleví, budeme se Světlem ve spojení - můžeme si naprogramovat pěknou budoucnost - se zlověstným šklebem to ale nepůjde, určitá opravdovost v dobré víře je potřebná.

Pokud budeme věřit v dobrý konec - budeme kolem sebe šířit dobré vibrace a skutečnost se chtě nechtě bude muset přizpůsobit - jen těch, co budou šířit dobré vibrace a optimismus musí být dostatek, ale když se málokomu chce, tak to je těžké... To je právě tvorba krásné budoucnosti, ale to je dáno jen tvůrcům, co budou mít odvahu tu krásnou budoucnost začít tvořit.

Jedině v tom případě si skutečně té krásné budoucnosti budeme vážit a bude zasloužená... Kdo bude hlavní tvůrce? Ten kdo tvoří peklo nebo ráj na Zemi?
Je to na každém, co bude dál tvořit... každý sám za sebe - bude tvořit malý ráj kolem sebe nebo peklo. Budou lidé v naší přítomnosti rádi - prosvětlíme jim den nebo zatemníme? Trocha šokující pravdy většinou neuškodí, ale my musíme mít nadhled a ten šok zmírnit a prosvětlit - ti lidé kolem nás jsou většinou dobří - jen mají pár bloků, co jim brání být dokonalými - každý den je šance, že světlo druhého může tomu prvnímu pomoci být o malinko dokonalejší... To ale musíme chtít a ne se utápět v beznaději a v hledání chyb u druhých - v tom případě je naprosti zaručeně najdeme.
Jen jde o to, zda je potřeba ty chyby skutečně najít? Nač koho přistihnout? Mohou nastat vynucené chyby... to vám potvrdí každý nejistý začátečník... např řízení auta - učitel autoškoly to zvládá - musí. Ale příbuzný je nervózní - nemá jako spolujezdec brzdu a bojí se o vlastní auto a v roli jistící je nováček - očekává chyby a nezkušený řidič je logicky dělá - je nejistý a plní přání jistící osoby... Pokud by jel sám, udělal by chyb výrazně méně... budeme si vynucovat chyby nebo se je budeme snažit zrušit, ještě než nastanou?

Když se začnou propojovat malé vibrační ráje - spojí se v jeden, který zahrne celou planetu, když to budou malá pekla - opět se to může propojit ještě v horší skutečnost, než dnes je.

Ještě k té šokující pravdě - můžeme to uzavřít třeba tím, že sice počasí neřídí příroda, ale dubnové mrazy, co zničí část úrody - jsou skoro jisté a že nakonec je to celkem jedno, možná to je dobře, že to jsou zlí lídé, že se na nás nezlobí příroda sama. (Neustálá inverze, extrémní meteorolické děje, žádný sníh i když sněží i na Sahaře)...

Vždy se dá najít lepší pohled na svět, než z rakve, stačí chtít, buďto si začneme uvědomovat, jak velkou tvůrčí schopnost máme a dokážeme to anebo ne, pokud ne - tyhle varianty už jsou dost rozpracovány - pár dalších okolností na tom nic podstatného nezmění... každý zodpovídá za vibrace, které z něho vystupují a jak působí na lidi...

Datum: 24.01.2018

Vložil: slunko

Titulek: Re: Nové organizace

Socialismus a dnešek.

Tak tu máme opět prohlášení umělců pro Drahoše... a tak si na ně i plivneme?... Nabízejí se přirovnání se socialismem a podepisování antichart... jenže chybí podstata srovnání, že tehdy režim neusiloval o zničení národa...
Dnes je situace mnohem vyhrocenější, ale i umělcům jde o nejspíš o víc... spousta z nich neumí nic jiného, než se co nejhůř pitvořit.
Dnes už i dělníci potřebují určité dovednosti, které v televizi nepochytíte. Navíc za socialismu se ve fabrice málokdo předřel, dnes po krizových úderkách, co naklusali do fabrik a v rámci neúprosných ekonomických ukazatelů poradili kolik lidí z každého pracoviště povyhazovat, by to tam asi moc z těch povalečů nevydrželi.

Jestli by zvládli cizí jazyk s technickým zaměřením po telefonu, kdo ví a zařadit se do skupinky ukrajinských uklízeček... Ony nerozumí nám, my jim...

Uživit se sami moc nejde - jedněma rukama toho za hodinu moc nevyrobíte - aby to dost lidí zaplatilo a dalo se z toho žít. Tak leda obchod s potravinami nebo nějaký šíleně geniální nápad... s geniálním rizikem, když nemáte peníze, tak se do toho málokdo pohrne.

Takže k podstatě všem nám jde o krk, jen někteří mají pořád pocit, že mají štěstí... a že to nějak skoulí, i když si sami podřezávají větev pod vlastním zadkem. No pokud si nastlali seno nebo slámu pod tu větev, tak snad. Pokud ukazují nejvhodnější strom těm, co kácejí motorovkou celý les naráz - těm ani tucet peřin nepomůže.

Datum: 24.01.2018

Vložil: slunko

Titulek: Re: Nové organizace

On totiž ten jediný "správný" názor už nebude potřebovat žádné propagátory, když zvítězí...

Takže si tu větev vlastně podřezávají rychleji, když pracují důkladněji na likvidaci národa...

Datum: 25.01.2018

Vložil: Quintus

Titulek: Re: Re: Nové organizace

To je sice fakt, ale málokdo si připouští, že se jim to klidně může podařit...

Datum: 25.01.2018

Vložil: slunko

Titulek: Re: Re: Re: Nové organizace

Připouští si to až moc lidí, proto jsme naprosto paralyzováni v tvůrčím přístupu tvoření krásné budoucnosti...

Datum: 26.01.2018

Vložil: Cloud

Titulek: Re: Re: Re: Re: Nové organizace

Právě naopak!!! Lidé nejsou paralyzováni všechno je to jen a pouze lenost! Spáčů jimž je zatěžko se z pohodného zatuchlého nehybného mrtvolného spánku probrat vidím kolem sebe habaděj.Teprve až si připustíme realitu takovou jaká skutečně je,tedy žádné chiméry nebo narůžovo natřené potěmkinovy vesničky, teprve potom můžeme začít tvořit nějakou budoucnost. Každé dílo potřebuje především pevný základ a na křivých,rozviklaných a neudržitelných sluníčkářských základech typu všechno je OK se beztak nic nemůže vystavět, protože se to posléze nutně sesype jako domeček z karet! Když je v těle nemoc, musí se nejdřív vyléčit,aby mohlo dál žít a rozvíjet se, no ne? Zaplácnutí mejkapem není to pravé.

Datum: 26.01.2018

Vložil: slunko

Titulek: Re: Re: Re: Re: Re: Nové organizace

Zlo je přetvářka bolesti, tak silné bolesti, kterou si ten dotyčný, co s ní žije, není ochoten ani připustit. A proto se náramně bojí budoucnosti... nečeká ho, s takovou zátěží, štěstí, prostě se to vylučuje. Tak si to štěstí snaží zajistit určitou formou násilí na jiných, ale v podstatě se nejvíc proviňuje na sobě.
Takže přetvářka, že vše je OK je lež... to není lenost, ale role, která jim má zajistit lepší život, bohužel tomu věří...

Největší vítězství, které člověka může skutečně naplnit - je přiznat si svoji bolest, prožít si ji, darovat ji Světlu (obětovat) a tak zvítězit sám nad sebou, tedy nad svojí temnou stránkou - osvobodit se. Nemohu nikoho obrat o takové vítězství, možná by se našla pomoc, která by mi mohla pomoci magicky udělat nějakou zkratku( nikdy jsem nic takového ani nezkoušela) a udělat něco za někoho, ale nemůžu. Nikomu nemůžu vzít možnost skutečného vítězství. Nikdo nemůže prožít větší naplnění a větší úctu k sobě samému. Nebudu okrádat ani největšího alcilotra. Je to jeho právo - najít svůj poklad - sám sebe, své vnitřní světlo jako součást Světla.

To je ta Cesta domů... do Světla

" Víra v nový den ti z ramen
Snímá tíhu jako kámen
Vidíš najednou, že za obzorem svítá"

Nezmaři

Datum: 24.01.2018

Vložil: dit

Titulek: Rozsiahle územia starého kontinentu obýval od úsvitu dejín najväčší národ Európy, Slovania

Zdravím, doporučuji pravdivý článek
https://www.slovenskeslovo.sk/slovanstvo/95-sme-potomkami-najstarsej-europskej-civilizacie

Datum: 23.01.2018

Vložil: SanSimpl

Titulek: Vtip

Babičce přišel vzkaz z Ameriky, že ji přiletí navštívit známí. Babička celá natěšená si vzala taxíka a jede jim naproti. Vystoupí a začne nadávat: Chlape, kam jste mne to zavezl ? Já chtěla do Ruzyně a tady vidím Letiště Václava Havla. Taxikář se jenom usmál a povídá: Ale babičko, vy jste se za svobodna taky jmenovala jinak !

Datum: 23.01.2018

Vložil: SanSimpl

Titulek: My slušní a lepší lidé volíme Drahoše

https://pbs.twimg.com/media/DT-wg0iW4AAKkzZ.jpg

Datum: 23.01.2018

Vložil: SanSimpl

Titulek: Volím Drahouše

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1712039968846323&set=gm.2281116255360693&type=3&theater

Datum: 23.01.2018

Vložil: dit

Titulek: zemětřesení

Zdravím
https://www.topky.sk/cl/11/1684841/PRAVE-TERAZ-Obrovske-zemetrasenie-na-Aljaske--Minuty-od-uderu-cunami
ANCHORAGE - Zemetrasenie so silou 8,2 stupňa bolo dnes zaznamenané 250 kilometrov od brehov Aljašky. Informovala o tom agentúra Reuters s odvolaním sa na americkú geologickú službu USGS. Úrady vydali varovanie pred prívalovou vlnou cunami pre niektoré oblasti Aljašky a Kanady.

Datum: 23.01.2018

Vložil: dit

Titulek: Re: zemětřesení

https://www.topky.sk/cl/11/1682951/VIDEO-Silne-zemetrasenie-v-Peru--Zivel-si-vyziadal-dvoch-mrtvych

Datum: 23.01.2018

Vložil: dit

Titulek: Re: zemětřesení a sopky

https://www.topky.sk/cl/11/1684765/Nebezpecenstvo-na-Filipinach-sa-zvysilo--FOTO-Sopka-Mayon-nadalej-chrli-lavu-a-popol

Datum: 21.01.2018

Vložil: Quintus

Titulek: Šichtařová

"Já si nemohu pomoci, já ty nekalé konkurenční praktiky vidím spíš na straně Německa a Francie, které namísto toho, aby se staraly o své vlastní daně a o to, jak ulevit firmám, mají péči o cizí daně, aby náhodou někdo nebyl schopen vyrábět a prodávat své zboží levněji než tyto země. Ve skutečnosti si musíme uvědomit, že Německo a Francie vše pomalu připravují na evropskou federaci. Jejími atributy budou ve finanční oblasti stejné daně, jediný ministr financí, společné evropské dluhopisy, společný Evropský měnový fond."
"Analytička je také přesvědčena, že v pozadí nápadů na harmonizaci daní a dalších věcí v rámci EU stojí záměr rozprostřít nesplatitelné dluhy jihoevropských zemí po celé Evropské unii tím, že se z ní stane federace."

To sedí. To se to bude nádherně vládnout. Rozdělí se dluhy, migranti, evropskou vládu nikdo nebude schopen odvolat, už teď vládne komise, kterou nikdo nezvolil.
Kdo bude sultánem? Merkelová, Macron, Schulz, Tusk nebo doživotně za zásluhy Juncker. Možná rovnou nějaký transgender hlásící se k islámu? Nic není nemožné.

Datum: 23.01.2018

Vložil: dit

Titulek: finance na nápavu zpráa 2.1.2018

https://ec.europa.eu/migrant-integration/main-menu/financing/national
The U.S. Embassy in Prague is inviting institutions, organisations and individuals to submit project proposals for funding up to $ 10 000. Human rights & minority integration is one of the thematic priorities defined by the Embassy. Other relevant themes for migrant integration include…
Překlad:Velvyslanectví USA v Praze vyzývá instituce, organizace a jednotlivce, aby předložili návrhy projektů na financování až do výše 10 000 USD. Integrace lidských práv a menšin je jednou z tematických priorit definovaných velvyslanectvím. Další relevantní témata integrace migrantů zahrnují ...
Zdroj viz výše

Datum: 23.01.2018

Vložil: dit

Titulek: Re: finance na nápavu zpráa 2.1.2018

https://ec.europa.eu/migrant-integration/news/czech-republic-us-embassys-small-grants-programme-open

Datum: 23.01.2018

Vložil: dit

Titulek: Re: Re: finance na nápavu zpráa 2.1.2018

Cituji
Dozvíte se zde, jaké zdroje jsou kde, kdy a na co k mání. V současnosti přijímá žádosti o podporu 7 evropských fondů; máte například ještě 6 týdnů na to, abyste předložili svou žádost do programu AMIF s alokací 25 milionů Euro.

…A busines s mlokama jede dále :wacko:
Zdroj
https://migraceonline.cz/cz/e-knihovna/newsletter-evropskeho-integracniho-portalu-leden-2018

Datum: 17.01.2018

Vložil: dit

Titulek: Zavlečení nemocí náplavou

Zdravím,
cituji: Nová hrozba: Z Lýbie sa dostal do Európy pôvodca TBC rezistentní voči antibotikám.
Zdroj zoznam.sk rubrika zahraničné

Datum: 17.01.2018

Vložil: dit

Titulek: Re: Zavlečení nemocí náplavou

https://www.topky.sk/cl/11/1683753/Nova-hrozba--Z-Libye-sa-dostal-do-Europy-povodca-TBC-rezistentny-voci-antibiotikam

BERLÍN - Zatiaľ neznámeho pôvodcu tuberkulózy, ktorý je odolný voči štyrom rôznym druhom antibiotík, diagnostikovali lekári u 29 utečencov zdržiavajúcich sa medzičasom v Európe,takmer polovica z nich (14) v Nemecku.
....kdoví kolik jich běhá po Evropě bez vyšetření

Datum: 18.01.2018

Vložil: dit

Titulek: Re:

Zdravím, doporučuji,zajimavé:
Rok odhalení.Obama na twitteri zverejnil vianočnú fotku s celou rodinou, avšak táto fotka bola stará 2 roky. Netanjahu si má teraz viac čo povedať s Putinom, ako s jeho spoluvercom Sorošom, ktorý proti nemu chystal farebnú revolúciu. Celá táto partička prestala na twitteri zverejňovať aktuálne informácie. Zdá sa, že ich niečo veľmi intenzívne zamestnáva…https://www.nemesis.sk/rok-odhaleni-rok-kedy-to-vsetko-zacalo/

Datum: 16.01.2018

Vložil: Quintus

Titulek: Jiří Drahoš prý odmítá kvóty...

No jistě, teď už to přejmenovali na relokace. Kvóty byly špatné a jsou už minulost... Kvóty už ne, ať žijí trvalé relokace....
Je kouzelné, jak mediální kouzelníci kouzlí se slovy, pojmy a jejich smyslem. Když potřebují zhypnotizovat a oblbnout stádo...

Datum: 16.01.2018

Vložil: dit

Titulek: Re: Jiří Drahoš prý odmítá kvóty...

Zdravím,
souhlas, s tím dokonce už začal relokátor Sobotka, tady s tím termínem.
Jinak na romea.cz už tlačí na hlasy cikánů pro Drahoše. Možná mu překecá Horáček i Chánov, páč pouze tam Horáček extra uspěl, viz zdroj romea.cz
Propadák, strana Zelení, také vyzývá svoje příznivce k podpoře Drahoše. Každý hlas se hodí, že)))
Ještěže , že nebyl Evžen Savojský ézoterik, studující sluníčkář multi kulti , jinak by to byl průser)))Mor dneška.
Drahoš je slunce,sluníčkaté , normální vítač to je.

Datum: 16.01.2018

Vložil: dit

Titulek: Re: Re: Jiří Drahoš prý odmítá kvóty...

Čekám ve zprávách více,bližší informace o včerejším výbuchu v Antverpách, ale konkrétnější info zatím jenom zoznam.sk , rubrika :zahraničné , tam už se píše i kolik lidí zemřelo:..dvaja mrtvý a 14 zranených.Jeden dům spadl celý a několik budov narušená statika.
Z toho výběru co je, volím p.Zemana.
Přeji pohodový den

Datum: 16.01.2018

Vložil: Quintus

Titulek: Re: Re: Re: Jiří Drahoš prý odmítá kvóty...

V Antverpách to byl údajně výbuch plynu. Údajně.

Datum: 23.01.2018

Vložil: dit

Titulek: Re: Re: Re: Re: Jiří Drahoš prý odmítá kvóty...

Nějak jim na západě blbne často plyn :LONDÝN - V centre Londýna dnes ráno uzavreli železničnú stanicu Charing Cross a priľahlé hlavné ulice kvôli úniku plynu z potrubia. Z oblasti v nočných hodinách preventívne evakuovali okolo 1450 ľudí, informovala agentúra Reuters s odvolaním sa na hasičov.
https://www.topky.sk/cl/11/1684785/Panika-v-centre-Londyna--Uzatvorili-stanicu-aj-ulice--evakuacia-1450-ludi

Datum: 16.01.2018

Vložil: Quintus

Titulek: Re: Re: Jiří Drahoš prý odmítá kvóty...

Spíš než sluníčko mě napadá loutka. Tyto volby zcela jistě určí vývoj u nás na příštích x let. My ten čas potřebujeme, než se to začne na západ od nás hroutit. Proto tak spěchají s integrací a relokacemi. Nemá zůstat jediné místo na světě, které by touto rakovinou zůstalo nedotčené. Byl by to příklad pro ostatní.
Barmánci se podvolují...

Datum: 17.01.2018

Vložil: dit

Titulek: Re: Re: Re: Jiří Drahoš prý odmítá kvóty...

Zdravím
cituji;
Nemecká kancelárka podráždene reagovala na odpor štátov Vyšegrádskej štvorky voči prijímaniu arabsko-afrických migrantov pričom si dovolila netaktne poukazovať na komunistickú minulosť týchto štátov.
No áno, dosť dlhý čas v tejto časti Európy (teda aj u nás) vládli politické strany vyznávajúce ideológiu, ktorá vznikla (čuduj sa svete) práve v Nemecku. Takže aká je minulosť Nemecka? No predsa hnedo-červená. Najprv nacizmus v celom Nemecku a potom tvrdý komunizmus v jeho východnej časti. To ale pani Merkelovej nevadí, to je kóšer.
Více zdroj
https://slovenskeslovo.sk/o-com-je-rec/344-kto-nam-to-vycita-komunisticku-minulost

Datum: 15.01.2018

Vložil: slunko

Titulek: klídek

Trochu nás zavaluje spousta bolesti z bezmoci - po uvědomění a přijetí, kupodivu, ti nejmocnější jí v sobě mají nejvíc...

Ono se to postupně pročistí - Světlo už není jen nahoře, ale i planeta, prostřednictvím své energetické sítě ( energeticky silná místa (např. za kostely) propojená vzájemně mezi sebou) září světlem.
Trochu se v tom porochníme, prožijeme si bolest a smutek a bude dobře... Opravdu v tom nejsme sami - tolik pomoci přeci nemůže být náhoda. Stačí tu pomoc přijmout a otevřít se změnám - a to i ti, co mají už skoro vše vyřešené... jenom si posviťme opravdu všude, je k tomu jedinečná příležitost, najít všechny zanícené bolístky, co si nechceme připustit.

Datum: 15.01.2018

Vložil: slunko

Titulek: Re: klídek

Světlo může "ugrilovat" jen temno, z lidské podstaty vůbec nic.
Všechny lidské bytosti jsou v naprostém bezpečí, jediné, co se brání je temno, možná někoho ovládá z velké části, to ale neznamená, že temno nahradilo lidského ducha a duši. Odpor vůči očištění klade jen temno ve vás... nic z lidské duchovní podstaty. Hmotná těla to zvládnou úplně s přehledem...
Máte svoje srdce - hluboko v hrudi - díky nim vše ustojíte, v něm to Světlo je pořád... to je každého jeho pevný bod...

Datum: 15.01.2018

Vložil: slunko

Titulek: Re: Re: klídek

Čím dřív přestaneme konat podle diktátu temného, tím kratší boj povedeme - osvobodíme se snadno a rychle, to ale musíme chtít.
Hřích jsou všechny bolesti, blokády, negativní programy, ve kterých jedeme - pod vlivem strachu a bolesti. Nikdo, kdo nosí lidské hmotné tělo není úplně čistý... ať už ubližujeme sobě nebo jiným, konáme nesprávně, proti Světlu.

Datum: 15.01.2018

Vložil: slunko

Titulek: Re: klídek

" Kde jen sílu vzít na cestu dlouhou
Kde jen najít hůl a zahnat slabost v kolenou
Kde jen sílu vzít na cestu dlouhou poznání tíží
Kroky tvé se v tichu ztrácí
Ze skal slétají se ptáci
Ale s nadějí ti světlo v dlaních svítí"

Prostřední sloka písně Cesta domů od Nezmarů.

Dlouhá cesta, ale co se týče energo-informační stránky nemusí trvat časově dlouho.

Jinak k znovuobnovení funkce energeticky silných míst došlo už 12.1.2018 kolem 16.hodiny, systém nabíhal, ale v neděli ráno byl stejně silný jako dnes, hysterie vypukla až dnes, když jsem o tom napsala - informace jsou mocnou zbraní. Ale bez zmínění užitku by zveřejnění bylo na nic.

Jinak do Světla jde poslat všechno, co koho tíží - nenávist, závist, bolest, strach, obavy, utrpení. Pokud to budeme myslet vážně, nejspíš to i zafunguje. Pokud lidská bytost nedokáže žít bez koncetrovaného temna, má smůlu... Temno tu prostě nevydrží...

Datum: 14.01.2018

Vložil: skvon

Titulek: Alain Delon

„Někteří lidé se mi hnusí. Vše ovládá lež, všechno je překroucené. Lidé se navzájem nerespektují a nedrží slovo. Záleží jen na penězích. Po celé dny se omílají jen nějaké zločiny. Vím, že tento svět opustím bez lítosti

https://www.novinky.cz/kultura/460333-tento-svet-opustim-bez-litosti-tvrdi-alain-delon.html

Datum: 14.01.2018

Vložil: slunko

Titulek: Re: Alain Delon

Dnes mě napadlo něco zkusit.

Bolela mě dost ruka, ale potřebovala jsem ji používat, na léky nejsem zvyklá - připadám si po nich jak opilá, navíc jsem žádný neměla... Zkusila jsem " darovat tu bolest Světlu. Ruka mě přestala bolet, ještě jsem ji pár dalších hodin celkem bez větších problémů používala. Trochu jsem si ji šetřila, byla slabší, ale fungovala bez bolesti.

Nikdy dřív mi to tak nefungovalo. Asi se stala výrazná vibrační změna...

Asi jsem "obětovala" sílu, kterou bych stejně spotřebovala na unesení bolesti... A byla jsem asi docela dlouho ve spojení se Světlem ( což asi nemůže být na škodu), možná by tohle mohlo fungovat i na bolest duše...

Datum: 15.01.2018

Vložil: P.S.

Titulek: Re: Re: Alain Delon

Darovat bolest? Vy ste ale dobrák.

Datum: 14.01.2018

Vložil: A.

Titulek: Re: Alain Delon

Zdanlivo je to tak. Ale kto opustí Zem s negat. postojom (vychádzam iba z názvú článku..) bude na druhej strane najskôr nemilo prekvapený...
Odpor vytvára a priťahuje odpor, a ďalšie negatívne myšlienky, emócie. (viď fungovanie univ. zákonov)Čo tak zmeniť smer?

Datum: 15.01.2018

Vložil: slunko

Titulek: Re: Re: Alain Delon

Ano změnit směr je určitě žádoucí, pokud je člověk v tak silné negativitě po většinu času. Ale i tom to je - žijeme v tom, v čem žijeme, protože to potřebujeme... sami si hledáme "nepřítele", překážky, důvod k nespokojenosti. Proto se určité věci někomu stávají a tomu hned vedle ne, protože na to není naprogramován - že se mu to má stát, nevyhledává to - míjí ho taková zkušenost, protože ji nejspíš má vyřešenou.

Ale je otázka proč ji nemá vyřešenou - bojí se jí, je svázaný strachem, že se mu opět stane - je plný bolesti z předchozích zkušeností - dokud si to nevyléčí - nevystoupí z bludného kruhu.

Sílu vystoupit z bludného kruhu a podívat se na situaci s nadhledem, vyléčit ji - láskou a odpuštěním darovaným sobě nebo druhým, může teprve tehdy, až alespoň na chvíli akutní bolest ustoupí...možná to i tak bude fungovat - jen těm, co na sobě budou chtít zapracovat, jinak třeba ne. Ale opravdu na pokusy je právě teď čas, nestihla jsem nic moc odzkoušet, ani nevím, jak budou reagovat ostatní...

Datum: 15.01.2018

Vložil: PS

Titulek: Re: Re: Re: Alain Delon

"žijeme v tom, v čem žijeme, protože to potřebujeme..." - souhlas
to ostatní jsou teoretický ezoterický plky

Datum: 15.01.2018

Vložil: PS

Titulek: Re: Re: Alain Delon

Takže podle vás-když mám "odpor, ďalšie negatívne myšlienky a emócie" třeba k vrahovi mých dětí, tak je to blbě a měl bych změnit směr? S tím běžte někam, netušíte, o čem plácáte.

Datum: 15.01.2018

Vložil: slunko

Titulek: Re: Re: Re: Alain Delon

Odpovím jen sem, ostatní vaše příspěvky jsou o ničem a nestojí se jimi zabývat.
O děti jste rukou vraha rozhodně nepřišel/a - bolest ze ztráty dětí je mnohonásobně větší, než pomstychtivost - maximálně se to promítne v přání dopadení a izolaci vraha, aby to už nemohl nikdy udělat. Takže smutek je normální a potřebné ho odžít a je mnohem silnější než cokoliv jiného, takže když to shrnu - plácáte vy.

Ježtě něco, to už ne pro jen pro vás.

Když se zbavíme bolesti z bezmoci - v souvislosti s volbami, bude to taky fajn. Nadřazenost nad většinou obyčejných lidí opravdu není na místě, to že si všichni nepřečtou, co by " bylo potřeba" není na škodu. Babiš se snaží postavit národ proti Zemanovi - lidé s nadhledem koukají přes prsty na ty ostatní... jedině když tohle překonáme a přestaneme se bát lidské blbosti, překonáme její moc. Ano současným tématem je bolest z bezmoci. Vše dopadne tak, jak má...ať už potřebujeme další zkoušku nebo ne.Pokud ji nepotřebujeme, uzdravíme svoji bolest...

Datum: 15.01.2018

Vložil: PS

Titulek: Re: Re: Re: Re: Alain Delon

Kdo zlu uhýbá a nepostaví se mu,sám zlo činí.

Datum: 15.01.2018

Vložil: A.

Titulek: Re: Re: Re: Re: Re: Alain Delon

Vo všeobecnosti prehlásenie platí. Ak by sme ho rozviedli, rozmenili na drobné, bolo by to aj inak.
V písomných diskusiách (vlastná skúsenosť) neznámych ľudí nie jednoduché dôjsť k vzájomnému pochopeniu sa, pretože každý nazerá na seba a svet zo svojho uhla pohľadu. A je to takto v poriadku. No dôležité je s týmto vedomím do diskusie vstupiť. Avšak ak diskutujúci k názorom iného pristupuje s negat. naladením, a za nesúhlasný názor hneď posiela druhú stranu niekam, nemá význam pokračovať.

Datum: 15.01.2018

Vložil: slunko

Titulek: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Alain Delon

Pokračovat má význam, pokud zmíní nějaké opomenutí, které někdo úplně jiný může pochopit jinak, tak to stojí za to dovysvětlit.

Další věcí, i když vím, že ten zákaz už dávno neplatí a pár let už o tom programu vím, stejně pořád vnímám, že ho překračuji a není mi to příjemné, je zákaz začít mluvit první - pouze odpovědět na otázku nebo přímou výzvu, protože zákaz pochází z doby, kdy jsem neuměla psát, funguje to i na psaní. Takže využívám energie útoku druhého ve svůj prospěch a usnadnění si situace.

Datum: 15.01.2018

Vložil: A.

Titulek: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Alain Delon

Vnímam podstatný rozdiel medzi (opomenuté)
- dovysvetliť,
- a pokračovať.
V chápaní pojmov žiaľ nepanuje všeobecná zhoda, a každý to vidí po svojom.
Nie raz som bola svedkom toho, že dovysvetľovanie v dobrom na rekacie iných akosi nebralo konca. Dosiahol sa opak - kopa nedorozumení narastala.

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Přidat nový příspěvek