Zástupci pravdolásky mohou hlásit do Bruselu a Washingtonu: Úkol splněn! Čechy Vašim imigrantům vydáme jako ovce na porážku.

15.12.2017 10:00

Když před rokem zástupci pravdoláskařského establishmentu v reakci na masivní odpor veřejnosti připravili ústavního novelu zaručující zachování současného stavu v oblasti legálního držení zbraní, tušil jsem, že se z jejich strany jedná o úskok. Přirozeně nikdy nemysleli odpor proti EU směrnici, která má zajistit postupné úplné odzbrojení původního obyvatelstva, aby se nemohlo bránit agresi muslimských a afrických imigrantů.

 

Bohužel moje obavy se zcela naplnily. Spojenými silami Senát ovládaný tradiční pravdoláskou novelu podle očekávání neschválil. Představení skončilo, opona se zatáhla a nyní je jasné, že hlavní zástupci pravdolásky mohou hlásit do Bruselu a Washingtonu. Úkol splněn! Čechy Vašim imigrantům vydáme jako ovce na porážku.

Jaký byl od začátku pravdoláskařský plán?

Předložit na oko novelu (ujal se toho ministr vnitra Chovanec). Sněmovna sice na oko novelu schválila, ale to bylo takové předvolební divadlo pro veřejnost. Přece jenom volby může pravdoláska falšovat jen do určité míry a tak bylo potřeba obalamutit veřejné mínění, které je velmi nepřátelsky nakloněné plánované imigrantské invazi a navíc u nás máme 300tisíc legálních držitelů zbraní a to je přece jen nějaká síla.  Nyní je již po volbách a tak bylo možné v druhém kole novelu „neschválit“ v Senátu. Byl to takový šach mat ve dvou tazích. Přesně podle hesla „poskytni druhé straně iluzi vítězství a pak to na konci zařízni“.

Načasování také jistě nebylo náhodné, nejenom, že je již po volbách, ale ona směrnice EU, která zásadním způsobem omezí možnost vlastnění obranných zbraní pro veřejnost začne totiž platit již od zaří 2018. Tj. i kdyby se současný parlament na hlavu postavil, tak na opakované schválení ústavní novely nebude již dost času!!!! Novela tedy začne platit a bude automaticky znamenat velmi významné odzbrojení české veřejnosti a tedy odebrání možnosti případně se účinně bránit imigrantské agresi. To je prostý fakt a nebyla to tedy žádná náhoda.

Aby byl „umělecký“ dojem dokonalý, tak to bylo vlastně „těsné“ hlasování. Pro schválení novely bylo 28 senátorů a potřeba bylo jen 36 hlasů. Chybělo tedy pouhých 8 hlasů!!!

Hlavní úlohu odporu zde plnila neomarxisty ovládaná ČSSD pod taktovkou havlistického výsadku Dienstbiera a Bublana (oba bývalí „disidenti“). Z 24 senátorů ČSSD bylo 8 proti, 4 pro novelu a celkem 12 nehlasovalo, nebo se zdrželo a to znamená, že byli rovněž de facto proti. Druhým hlavním pilířem pravdolásky v Senátu byla KDU-ČSL. Ze 14 senátorů bylo 7 proti, 1 pro a 6 se zdrželo, nebo nehlasovalo a bylo tedy také de facto proti. Pokud si snad někdo myslíte, že v KDU existují nějaké zdravé síly kolem J. Čunka, tak vězte, že tento vykuk hlasoval rovněž proti novele!!! Z klubu STAN bylo 2 proti, 2 pro a 7 se zdrželo a bylo tedy také proti. Další potřebné hlasy proti dodala ODS, kde 3 senátoří nebyli přítomni (jmenovitě Kubera, Grulich, Aschenbrenner). Babišovo ANO překvapivě 100 procent pro novelu. Zbytek již nehrál roli.

 

Co by měli nyní majitelé zbraní dělat?

Pro Boha vykašlete se na nějaké petice!!! Jednu vám Senát schválil, aby vám pak hned zbraně odebral!!! To je k ničemu. Nyní je potřeba se zaměřit na síly, které mohou EU směrnici deklaratorně odmítnout. Jistě můžete se pokusit oslovit jednotlivce v ODS jako V. Klaus ml., ale zcela zapomeňte na zbytek a je jedno, co vám nějací „herci“ typu Chovanec budou vykládat. Nevěřte jim ani slovo! Současně se začněte připravovat na variantu odevzdání zbraní. Například v Německu se po podobné novele záhadně „ztratilo“ několik set tisíc legálně vlastněných zbraní. Tu „loupež“, tu „ztráta“… a majitelé je tedy nemohli úřadům „odevzdat“…. Zbraně prostě zmizely z legálního oběhu a jejich němečtí majitelé je mají někde dobře schované. Chápou, že až vypukne občanská válka s imigranty a pravdou a láskou, tak se budou muset spoléhat jen sami na sebe a zbraně se jim budou hodit…. Třeba nás Němci  v tomto mohou inspirovat…

Minochodem, jen to ukazuje, že Senát je nejenom zbytečná, ale i nebezpečná instituce a je potřeba jí zrušit!!!

Zde je výsledek onoho hlasování.

 

Zdroj