Krátká, ale zásadní otázka: Také jste si dnes všimli, že na obloze chybí obvyklé čáry? Vždyť nebe by mělo být plné "obvyklých kondenzačních stop" a ono nic.

25.08.2016 21:11

 

 

Dnes jsem projížděl krajem Moravskoslezským, Olomouckým a Jihomoravským a po celý den jsem neviděl jedinou "kondenzační" stopu, respektive neviděl jsem obvyklou síť táhnoucích se čar, transformujících se postupně do obvyklé šedivé pavučiny, která ve finále potáhne celou oblohu.

Přitom jsem viděl letadel několik a světě div se- nic za nimi. To byly asi vyjímečné klimatické a teplotní podmínky, které nastanou jen jediný den v roce, což? Možná mi to pánové z ČHMÚ a spolku Sysifos vysvětlí....

Potřebovala Angela dobré počasí a slunečno s blankytnou oblohou k romantické schůzce se Slávkem, nebo potřebují strategické bombardéry vyčistit oblohu?

 

Quintus Sertorius

 

Diskusní téma: Krátká, ale zásadní otázka: Také jste si dnes všimli, že na obloze chybí obvyklé čáry? Vždyť nebe by mělo být plné "obvyklých kondenzačních stop" a ono nic.

Teplota tlak a rosný bod

všudezdejší | 26.08.2016

Odpověď je -vysoký tlak 1023hkps, teplota a rosný bod takže kondenzační jádra i s pomocí zbytku spalin netvoří

Státní návšteva

Holy | 26.08.2016

To nevíte, že před každou podobnou návštěvou ať černého buzerata z USA nebo Makrely v ČR je zákaz sprejovat? Počkejte před volbami, to bude posláno shora náladovek.

chemtrails

sudetenfranz | 26.08.2016

jen počkej v sobotu to hned z rána tradičně začne.. vikend ,když jsou pěkně všichni venku .
ta Italie myslíš je práce HAARP nebo CERNU ?

Re: chemtrails

Quintus | 26.08.2016

Nevím jestli v sobotu, ale v úterý mají začít letecké manévry a dnes ráno jsem poslouchal předpověď: Jasno a slunečno do konce srpna.
A Itálie? Dobrá otázka!

vlkost vzduchu

janhonza1 | 26.08.2016

Každý rok sleduji, když jsou velmi horké letní dny, téměř bez oblačnosti, tak kontrails nejsou vidět. S makrelou to nemá co dělat, ale s vlkostí vzduchu ano.

Re: vlkost vzduchu

Quintus | 26.08.2016

Mám jinou zkušenost. I během loňských horkých a jasný dnů byly stopy zřetelné. Netvrdím, že to má co dělat s Merkelovou, to byla nadsázka.

ano všiml

Spektator Čumilovič Puk | 25.08.2016

již kolem poledne - a náramně se tím vzácným úkazem kochal

taky mně to dnes napadlo

marvil | 25.08.2016

že je nějak moc modrá obloha , ale do souvislostí s Merkel jsem si to nedal.. uvidíme zítra , má být taky slunečno

Přidat nový příspěvek