Európska komisia ústami eurokomisára pre migráciu Dmitrisa Avramopoulosa vyhlásila, že masová migrácia z Afriky a Ázie musí byť novou normou pre Európanov.

27.12.2017 09:55

Európska únia je totiž podľa týchto eurokratov “príliš biela”. Brusel chce preto zmeniť myslenie ľudí.

Bruselskí byrokrati uviedli, že Európania musia prijať masovú migráciu z tretieho sveta ako “novú normu”, varujúc, že ​​ani ploty, ani žiadna politika nedovolí žiadnej časti EÚ zostať “homogénnou a bez migrácie”.

“Je čas pozrieť sa pravde do tváre. Nemôžeme a nikdy nebudeme môcť zastaviť migráciu,“ píše eurokomisár pre migráciu Dimitris Avramopoulos v publikácii portálu POLITICO. Informoval o tom portál Breitbart.

Tento eurokrat v článku napísal, že “ľudská mobilita bude čoraz viac definovať 21. storočie” a uviedol: “Migrácia je hlboko previazaná s našimi politikami v oblasti ekonómie, obchodu, vzdelávania a zamestnanosti ."

Poukazajúc na migrantov z najchudobnejších krajín sveta, ktorým sa udeľuje v Európe štatút utečenca, Avramopoulos jasne uviedol, že Brusel sa nepozerá na azyl ako dočasný spôsob ochrany pred vojnou, ale ako spôsob trvalého presídľovania ľudí z krajín tretieho sveta do krajín EÚ.

“Našli síce v Európe bezpečie, ale musíme ich uistiť, že tu našli domov,” píše o utečencoch a tvrdí, že naprogramovanie Európanov na to, aby vítali masovú migráciu je “nielen morálnym imperatívom”, ale tiež ekonomický a sociálny imperatív pre tento starnúci kontinent.

Na tento účel Komisia pracuje na tom, aby “posilnila legálne kanály pre ekonomickú migráciu s ambicióznejším plánom pre získanie modrých kariet pre vysokokvalifikovaných pracovníkov a rýchlejšími  pilotnými projektami zameranými na migráciu pracovných síl z kľúčových krajin tretieho sveta”, poznamenáva.

Berúc na vedomie, že ľudia z mimoeurópskeho prostredia, ktorí žijú v Európe, sú oveľa náchylnejší  na to, že sú nezamestnaní alebo majú nižšie mzdy, Komisia preto ešte viac zdôraznila, že  prioritou sú “integračné opatrenia”.

Grécky politik  tiež ocenil politické články na portáli Politico, ktoré obvinili EÚ z toho, že je “príliš biela “a v ktorých bol tento európsky blok vyzvaný, aby prijal opatrenia, ktorými by domorodí pracovnící v Bruseli boli nahradeni “farebnými ľuďmi.”

Avramopoulos, ktorý minulý týždeň “zostrelil” návrh šéfa Európskej rady Donalda Tuska, aby boli zrušené kontroverzné  kvóty na migrantov, dal jasne najavo, že žiadny “kútik” v  EÚ nemôže byť vyňatý z masovej migrácie.

“Je naivné si myslieť, že naše spoločenstvá zostanú homogénne a bez migrácie, ak budeme vytvárať ploty,” napísal v odseku jasne zameranom proti štátom strednej Európy, ktorých lídri bojujú proti migrácii z krajín tretieho sveta.

“Je nerozumné si myslieť, že migrácia zostane na druhej strane Stredozemného mora, ak niekto prejaví solidaritu len z finančného hľadiska,” napísal Eurokomisár.

“Nakoniec musíme byť aj tak všetci pripravení prijať migráciu, mobilitu a rozmanitosť ako novú normu a zodpovedajúcim spôsobom tomu prispôsobiť naše politiky.”

“Jediným spôsobom, ako v budúcnosti  obstáť v našej azylovej a migračnej politike je zmeniť kolektívny spôsob myslenia ,” konštatuje komisár pre migráciu.

 

Samuel Gdovin

 

Q.S.

A je to opět venku. Žádní syrští uprchlíci prchající před válkou, ale trvalý dovoz a nahrazování původní bílé populace v Evropě. Vskutku satanský plán.

Chcete to? Já ne!

Vyjádření tohoto nepřítele evropské civilizace je malou ochutnávkou toho, co nám chystají po převzetí zbytku kompetencí a zrušení národních států.

To bude faktický konec našich životů i životů našich dětí tak jak ho známe....

Diskusní téma: Európska komisia ústami eurokomisára pre migráciu Dmitrisa Avramopoulosa vyhlásila, že masová migrácia z Afriky a Ázie musí byť novou normou pre Európanov.

Datum: 27.12.2017

Vložil: Zoufalý Evropan

Titulek: Uprchlíci v Evropě nacházejí bezpečí...

Uprchlíci v Evropě nacházejí bezpečí... a hostitelské domorodé obyvatelstvo o něj přichází!

Přidat nový příspěvek