Čas ohavnosti a zpustlosti.

16.08.2015 11:10

Účastníci Pochodu hrdosti sexuálních menšin Prague Pride kráčejí Prahou. Svou cestu začali u sochy sv. Václava na Václavském náměstí. Primátorka hlavního města Adriana Krnáčová (ANO) splnila slovo a průvod vede spolu s americkým superhrdinou Kapitánem Amerikou a mužem v českém kroji jedoucím na jednorožci. Vítejte na Prague Pride 2015.


 
To je směsice: Krnáčová vedla pochod Prague Pride, vedle ní jednorožec, Schapiro s "Obamou", loď s uprchlíky a tisíce lidí

Foto: Hans Štembera
Popisek: Primátorka Adriana Krnáčová na Prague Pride 2015

Pochod Prague Pride v barvách homosexuálů odstartoval. V čele průvodu jde muž v kostýmu komiksového superhrdiny USA Kapitána Ameriky spolu s mužem v tradičním českém kroji. Ten jede na koni s rohem, jenž má symbolizovat jednorožce.

Primátorka hl. města Prahy Adriana Krnáčová splnila slovo a jde také v čele průvodu, hned za zmíněnými pány, má s sebou ovšem bodyguardy. Kromě ní v průvodu potkáte také Nelu Boudovou, Ester Janečkovou z pořadu ČT Pošta pro Tebe či herce Jiřího Hromadu. Nechybí ani mužský pěvecký sbor z Londýna

Na transparentech jsou k vidění různá hesla, např. GAY is OK. Nechybí ani alegorický vůz s papírovou sochou prezidenta Obamy a nápisem US Embassy, ani velké množství balonků. U vozu kráčí americký velvyslanec v Česku Andrew Schapiro. Za alegorickým vozem ambasády následuje maketa lodi s uprchlíky.

 


Americký velvyslanec Andrew Schapiro na pochodu Prague Pride v Praze (Zdroj: Facebook Velvyslanectví USA)

Zatímco podle odhadů policie se do průvodu zapojilo maximálně 15.000 lidí, podle předsedy Gay iniciativy Jiřího Hromady jen z Václavského náměstí vyšlo 18.000 lidí a postupně se počet účastníků rozrostl na zhruba 35.000.

Na počátku trasy hned u sochy sv. Václava protestovaly proti pochodu asi tři desítky lidí. Hájily tradiční model rodiny.

Zdroj

Kdysi jsem dostal od přítele knihu s od normalizačního a komunisty protěžovaného spisovatele Alexeje Pludka s názvem "Nepřítel z Atlantidy". Byl to román, který sledoval život a poslední dny vysokého hodnostáře Hera, který bojoval proti "skrytému nepříteli" o kterém věděl, že vede jeho zemi do záhuby. Kniha končí zánikem Atlantidy a ten, který to vše způsobil se s úšklebkem přesouval v létajícím stroji do další země. Toto mě napadlo, když jsem viděl velvyslance USA v ČR Schapira v čele průvodu Pride Day.


Svoji zemi rozvrátili a zničili (Je otázka jestli Schapiro cítí k USA vůbec nějaký vztah) a to co je u nich běžné, šíří jako rakovinu i k nám.

Pozor, není to pro útlocitné povahy, jsou to odporné záběry - přemýšlel jsem, zda to sem vůbec dát, ale někteří lidé jsou nepoučitelní a potřebují in natura vidět, co je v USA dnes možné vidět za účasti a asistence starosty, radních města, státní správy a policie.

http://www.zombietime.com/up_your_alley_2008/part_1_full/index.php

Zdroj

 

Diskusní téma: Čas ohavnosti a zpustlosti.

..

AHN | 17.08.2015

Každý ať činí jak myslí. Duch doby je zvrácen.Šašci si navlékají rolničky a v doprovodu "mocných" nemocných táhnou ulicemi. Nejhorší je, že většina lidstva žije v tom, že je to přece normální a přirozené. Ztratili jsme onu pravou přirozenost, cit a jeho vnímání...Kéž by se ještě mnohým rozjasnilo.

Re: ..

AHN | 17.08.2015

Máme jedinečnou příležitost vidět vše na vlastní oči. Skryté vystupuje ven...a jak je zaslíbeno, bez tohoto poznání se nemůžeme odpoutat.

"Lidstvo stojí ve středu všeobsáhlého dění, které ještě stále očekává, a nepoznává je, protože NECHCE."

Přidat nový příspěvek