Datum: 16.10.2017

Vložil: slunko

Titulek: Re: Re: Re: Zeman

Asi ve vzduchu visí otázka, proč jsem napsala o nedostatečné agresivitě příšery dříve...

Jsem nejistá a svým způsobem jsem čekala na potvrzení... a necítila jsem to jako vhodné, že bych měla.

Předpokládám tyto důvody: křídla někdo musel vyrobit, ty co se mi vyzářila dříve sama, byla malinká ( ve chvílích bezpečí) asi bezbarevná, ty která jsem dostala a darovala byla obrovská a nádherně barevná. Satanisti, pokud by o jejich střípcích v oceánu věděli, by určitě oceán pořádně zaneřádili a nevím nevím, zda by "výroba" křídel stačila, aby vyčistila oceán a ještě správně fungovala na příšeru. Byli mnohem silnější než teď...

A i přes značnou pomoc a řízení duchovních bytostí je potřeba vynaložit dostatek lidského úsilí, nemůžeme dostat nic zadarmo, nevážili bychom si toho. Chtělo by to se občas nějakými myšlenkami na naši budoucnost zabývat a přivolávat příjemné.

Nejspíš bylo potřeba nějak podpořit ty oblasti, kde Bostlové tým pobýval.

Ale organizovat se mohou jen lidé na nepříliš vysoké vibrační úrovni - jiní byli by pro systém nebezpeční, církev je jen velmi málo nebezpečná, i když její výsledky zanedbatelné nejsou, ale systém pomáhá udržovat.
Ale přijde doba kdy samotný systém bude dávat vibračně navýši lidi dohromady, až začne mít strach, že ten chaos neuřídí...

Přidat nový příspěvek